Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, értékelnétek az egyenessé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, értékelnétek az egyenességet?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy lányba, akivel nagyon jóban vagyunk, sok időt töltünk együtt. Van rá esély, hogy ő is többet akar, ismerősök azt mondják, hogy látszik rajta. Arra gondoltam, hogy összeszedem az erőmet és egy nyugodt, beszélgetős pillanatban elmondom neki, hogy elkezdtem többet érezni iránta és, hogy ő hogy viszonyul ehhez. Szerintem így lenne a legjobb, de nem tudom a nők hogyan állnak az ilyen dolgokhoz. Ami kicsit zavar, hogy júliusban kettesben megyünk egy koncertre, ha visszautasít akkor lehet kellemetlen lenne mindkettőnknek a szituáció.


26f, 22l


jún. 16. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Értékelném.
jún. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen. Az őszinteség fontos. Maximum ha elutasítana akkor többé ne barátkozz vele hiszen többet érzel iránta mint barátság és úgy nincs értelme.
jún. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Addig barátkozz vele amíg beléd nem esik, és ő akar többet. Nálam ez mindíg bevált.
jún. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Én sajnálnám ha emiatt elveszítenék egy barátot:(. Sajnos volt rá példa, és eléggé fájt. Értékelem az őszinteséget persze, szép és jó, csak hát ezzel vége a barátságnak is, ha az érzéseid egyoldalúak.
jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Nem értem, hogy hogyan kellene értékelnem. Hogy ha nem akarok veled összejönni, nem fogok, az egyenességedért nem jár cukor.
jún. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp jobb tisztázni az ilyesmit, szóval akárhogy is érez a lány irányodba, jobban jársz hosszú távon, ha kiteregeted a lapjaid (meg persze ő is az övéit).
jún. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Akik lepontoztak, az egyenességért cserébe leszopják a pasit, vagy mi?
jún. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én értékelném - már ha ugyanazt értjük értékelés alatt. Mert az nem feltétlen az, hogy akarok is tőle valamit.
jún. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!