Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyire lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire lenne most jó egy ilyen kapcsolatba belemenni?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, akivel régen nagyon jó barátok voltunk, de aztán belemerültünk a felnőtt életbe. Suli, munka, különkötözés, párkapcsolat minden. Úgy nézett ki, hogy neki összejöttek a dolgok, de aztán volt egy teljes “összeomlása”, nem evett, nem ivott, de folyamatosan dohányzott, már teljesen kivolt fizikailag. Aztán egyszer csak összeesett, úgyhogy két barátnője mentőt hívott hozzá, a kórházban töltött jó pár napot, nem valami fényes állapotban. Azóta eltelt 7 hónap, visszahízott kb egészségesre, munkát váltott, összeköltözött egy barátnőjével, elhagyta a volt párját, és éppen nem is randizik. Terápiára jár intenzíven, ha jól tudom, akkor gyógyszert is kapott. Viszont tök véletlenül találkoztunk, de csak így összefutás szintjén, mert én siettem munkába, aztán felhívott, hogy hogy vagyok, találkozhatnánk. Ez kb két hónapja volt, újra napi kapcsolatban vagyunk, de úgy érzem többet akarunk. Az évek alatt voltunk szerelmesek egymásba, legalábbis én belé biztosan, de mindig pont úgy jött ki, hogy a másik akkor kapcsolatban volt, vagy ilyesmi. Viszont most úgy néz ki minden jó, szerintem van most közöttünk egy olyan gyengédség és intimitás ami eddig nem volt. 22F

jún. 11. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés :) Tedd oda magad, lehet szegény lánynak pont egy olyan normális fiúra van szüksége, mint te, ha engem kérdezel, ő is így látja, és ezért hívott föl. Sok sikert, hajrá!
jún. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kapcsolatba? Miért ne lenne jó? Kettőtökön múlna.
jún. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat.:D Akkor lépek.:)
jún. 12. 11:27
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
Bazki, ezt tőlünk kellett megkérdezni? El ne áruld szegény lánynak, hogy nem az ő személyes varázsa, hanem a GyK közönsége vett rá erre a lépésre!
jún. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem akartam letámadni. Tagadhatatlanul van “személyes varázsa” ahogy ezt te megfogalmaztad.
jún. 12. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!