Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rossz ötlet lenne emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ötlet lenne emiatt belemenni egy kapcsolatba? 24N

Figyelt kérdés

Még sosem volt hosszútávú kapcsolatom, egyrészt nem éreztem úgy hogy szükségem lenne rá, másrészt a családi körülményeim miatt nehéz lett volna kivitelezni (alkoholista, bántalmazó szülők, kisebb tesóra vigyázás stb…).

1,5 éve egyedül lakok albérletben, kistesó is felnőtt, szülőkkel ritkán beszélek, szóval mondhatni rendeződött a helyzet.

Elkezdtem ismerkedni valakivel, nagyon kedves és aranyos, komoly szándékai vannak. De még mindig nem érzem úgy, hogy szükségem lenne egy társra. Ha átjön hozzám vagy én hozzá, jól érzem magam vele, de nem tudom elképzelni hogy összekössem vele- vagy bárkivel az életem és 0-24-ben vele legyek.

Viszont nem szeretnék örökre albérletben lakni, és nehéz mellette félrerakni úgy hogy a későbbiekben lakást tudjak venni. Ha együtt élnék valakivel megoszlana a kiadás. Úgy érzem csak akkor tudok teljes életet élni ha lesz egy párom, miközben kicsit sem vágyok rá. Van valaki aki hasonló cipőben járt/jár? Mit gondoltok erről a helyzetről?


2023. aug. 10. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs egy vonalban a szíved meg az agyad, akkor a szívedre hallgass, ergo ne menj bele egy komoly kapcsolatba... majd ha belülről is akarod.
2023. aug. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ehhez párkapcsolat feltétlenül. Keres csak kiadó szobát, az olcsóbb lesz és tudsz mellette gyűjteni.
2023. aug. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Hiába költözöl valakivel össze, hogyha kitesz. Akkor ismét egyedül kötsz ki.
2023. aug. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tudod, hogy például összeköltözni nem 1 hét után kell?

Azt írod nagyon kedves és még jól is érzed magad vele. Egy ismerkedés elején ez bőven elég. Aztán majd alakulnak a dolgok, de te tudod.

Jól érzed, hogy párban könnyebb az élet. De CSAK EZÉRT ne gyere össze senkivel.

2023. aug. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jobban jársz egy lakótárssal, szerződéssel, hivatalosan is osztva a költségeket. Nővérem járt úgy, hogy évekig együtt volt egy pasival, de hosszú távon nem működtek a dolgok, sokat veszekedtek, aztán nővérem megismerkedett egy másik pasival, és ez volt az utolsó csepp. Szakítottak, majd kb 2 hét ismerkedés után rögtön az új pasihoz is költözött. Ahonnan aztán megint költöznie kellett, mert fél évig sem voltak együtt, itt már kivett egy kis albérletet egyedül. Ha rögtön saját lakást vett volna ki, nem kellett volna kétszer költöznie, lett volna ideje ismerkedni az új sráccal, és lett volna ideje lakást is keresni, mert miután a második pasival szakítottak, rögtön ki is kellett költöznie, hiszen az a srác lakása volt.

Hasonló hibába ne ess bele, mert egy lakásbérléssel ellentétben ha rosszul mennek a dolgok, a pasid egyik napról a másikra kidobhat a lakásból és vagy azonnal keresel valami putri lakást amit ki tudsz fizetni, vagy visszakéredzkedsz az alkoholista szüleidhez. Jó, nem akarod rád ijeszteni, de azért érted a lényeget :D

De szerintem vond be a dilemmádba az érintett fiút is. Jobb esetben tanácsokkal lát el, és nem erősködik hogy hozzáköltözz, de azért udvariasan felajánlja a lehetőséget. Szerintem mélyít a kapcsolatotokon ha ilyen mélyebb, komolyabb témákról is tudtok már beszélgetni, és általában jól érzi magát az ember, ha valaki megosztja vele a gondjait. Én legalábbis örülnék ha a kiszemelt lány ennyire bízna bennem, és ezzel az önbizalmam is nőne.

A lényeg, hogy ne siess el semmit :)

2023. aug. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!