Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mik lehetnek a problémák és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik lehetnek a problémák és a pozitívumok egy ilyen fajta korkülönbséggel?

Figyelt kérdés
19 vagyok és egy 32 éves férfi tetszik, aki viszonozza az érzéseimet, sőt, igazából ő kezdeményezett. Nem a tanárom, főnököm, vagy bármi ilyen alá-fölé rendelt szerep, egy bárban jött oda hozzám, és azóta randizgatunk. Nagyon nagyon jó vele beszélgetni, vicces, művelt, kedves, törődik velem, nagyon illedelmes, de tudom hogy egy ilyennel nagyon megüthetem a bokám. Csomó dolog kiderülhet, csak szexet akart, házas, valami beteg fétise van, nem tudom. Nagyon tetszik, és most nem tudok észszerűen gondolkozni, de nem akarom csak úgy fülig szerelmesen a karjaiba vetni magam. Valamint tudom hogy ez a korkülönbség, ezekkel korokkal társadalmilag sem elfogadott. Az első partnerem lenne, mindenben… Kérlek segítsetek. Nagyon köszönöm!:)

jún. 6. 14:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
88%
Én szerintem mégha komolyan is gondolja veled nem fog összejönni mert te nagyon bizonytalan vagy. Zavar téged a korkülönbség is. Nem meglepően mert nem vagytok egy életszakaszban és valószínű, hogy hozzá képest éretlen is vagy. Személy szerint nem folytatnám vele az ismerkedést.
jún. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
88%
Sok a korkülönbség, nem hozzád való inkább hagyjad.
jún. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
67%

én sem néztem h házas....


amúgy a szépet és jót, hogy te vagy az életem , te különleges vagy csodálatos, más vagy, szeretlek, tündéri vagy stb...a sok kedvesség törődés gyengédség.....


ezt eljátssza bárki , szóval szexig megkapod ezt a sok "jót"

jún. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Senior Séf ***** válasza:
81%

"mert a sajátjában esélye sincsen egy vonzó nőre. 30 körül is vannak még szingli nők azért. Teszem hozzá hogy én is férfiból vagyok, tudom hogy megy ez."

No, ha annyira tudod, akkor miért állítasz ekkora maszlagot? Simán lehet, hogy a saját korosztályában elért sikereken felbuzdulva éhezett meg a fiatalabb pipihúsra.

jún. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
37%
meg mindig jobb mint egy 24 eves lany 50 es papival.. 13 év nem a vilag vege.. de eretlen vagy te meg egy ilyen ferfihoz.
jún. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

#14:

Attól még hogy neked az a megküzdési stratégiád, hogy beleképzeled magadat az említett férfi szerepébe, attól még nem lesz igazad. Ezzel max azt éred el, hogy mindenki sajnáljon.

jún. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
17%
mar minden korosztaly lejebb keres.. a 30 as no ha egyaltalan nincs gyereke mert ugye ritka ebben a korban mar na o neki vagy a 20 éves titan faxu vagy a pénzes 40 es ferfi kell.. a 30 as nem opcio neki igy a 30 as ferfinak is lentebb kell probalkoznia.. ez nem a feszes bor es hasonlok miatt van ha nem mert a nok nem akarnak sajat korosztalyban ismerkedni ha nem tuntel ki vmilyen dologban az eletben.
jún. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Senior Séf ***** válasza:
68%
Kérdező, a döntés úgyis a te kezedben van, mondhatunk mi akármit. Azt azonban jó, ha tudod, hogy az ilyen korú pasik, főleg amelyik nős, nagyon jól tudja, mikor mit kell mondania, mi jön be egy tapasztalatlan szűz lánynak. Nem lebeszélni akarlak, mert ugyanakkor partnernek, lelki társnak is klasszisokkal jobb, mint a korosztályod-beli fiúk. Szóval van előny, van árnyoldal dögivel...
jún. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

Édes istenem milyen undorító válaszok vannak én komolyan mondom belehányok a saját számba ettol a spermafröccsentős baromságtól.


Kérdező. Ha jól érzitek magatokat együtt, akkor az előbb utóbb ahhoz fog vezetni, hogy megkérdezitek, hogy most akkor mi is vagyunk mi egymásnak? Egyébként meg ezt a korkülönbséget sokan elnézik, a 22-54 inkább vált ki az emberekből erősebb érzelmeket 😅. Tehát ebben én nem keresném a gondot, max tényleg az ilyen fontos kérdések szempontjából, hogy ki mikor akar gyereket, te akarsz-e komoly karriert, de jelen állásban ez is előreszaladás. Stalkold le a neten, ha tudod, ha házas, vagy kapcsolata van, akkor látni fogod ott fixen, ha nem is konkrétan derül ki, nőként szerintem úgyis megérzi az ember. De egy komoly beszélgetéssel mész szerintem a legtöbbre. Most itt többféle választ kaptál, de hiába van, a válasz attól függ, hogy a másik fél mit mond. Szerintem simán bele lehet ebbe vágni, lassan 20 leszel, felnőtt ember vagy. (És kicsit erős ez az életszakaszos duma, főleg itthon, ahol még egy harmincas is otthon él sokszor, és az anyja mossa az alsóját, meg aktívan egyetemista...)


Fülig szerelmesen meg alapvetően ha korodbeli lenne is kell hallgatni az eszedre, mert az az igazság, hogy senkiben sem lehet megbízni, tök mindegy hány éves, előbb bizonyítson, meg kommunikaljon egyenesen, mert nem kell ahhoz 10+ évvel idősebbnek lenni, hogy a másik egy kényszeresen hazudozó, perverz, vagy cheater legyen.

jún. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
54%

Előnyt hátrányt nem látok se kevesebbet, se többet ebben mint egy másfajta kapcsolatban, néha jó hogy a másik tapasztaltabb, de mivel az ember megélésekből tanul, és azok által változik, így maximum az a jó, hogy a másik tudja benned erősíteni azt, hogy a végén minden megoldódik valamilyen szinten, mégha most szar is. A szex lehet más, ha tapasztaltabb az idősebb fél, de rengeteg idősebb ember van aki idősként is szar, vagy nőként kb 1-2 szexpartnere volt mert korán házasodott. Habitus kérdése. Ha komolyabb vagy, és introvertaltabb, akkor lehet előnyös, hogy a másik idősebb, de egy harmincas még erősen lehet buli-aktív ember. Ami tényleg kérdés - de én ezt sem gondolom hátránynak - az a kapcsolat komolyságától függően ezek a tradicionális dolgok, hogy házasság, gyerek. Ilyen korkülönbséggel nem tudnék még azon gondolkozni, hogy mi lesz, ha te ennyi, ő annyi idős lesz, mert nagyjából egy 15 éves intervallumban, ha mindkét fél egészséges, akkor annyira nem számít (leginkább azért nem, mert egy olyan dolog ami egy idősebbet ledönthet a lábáról, az fiatalabbakkal is előfordulhat).


Kompromisszumkészség, meg tisztelet a másik irányába. Sok idősebb azzal rontja el hogy óriási arca van, mert 2 évvel korábban kezdte az ovit mint a fiatalabb partnere, és nyomatja ezt a kamubölcs dumát, de egy 32 éves szájából nevetséges az egész, és fiatalként inkább fárasztó, és megalázó, nem tudnék ilyen partnerrel együtt lenni. Hirtelen ennyi jutott eszembe, amin lehet gondolkozni.

jún. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!