Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mik lehetnek a problémák és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik lehetnek a problémák és a pozitívumok egy ilyen fajta korkülönbséggel?

Figyelt kérdés
19 vagyok és egy 32 éves férfi tetszik, aki viszonozza az érzéseimet, sőt, igazából ő kezdeményezett. Nem a tanárom, főnököm, vagy bármi ilyen alá-fölé rendelt szerep, egy bárban jött oda hozzám, és azóta randizgatunk. Nagyon nagyon jó vele beszélgetni, vicces, művelt, kedves, törődik velem, nagyon illedelmes, de tudom hogy egy ilyennel nagyon megüthetem a bokám. Csomó dolog kiderülhet, csak szexet akart, házas, valami beteg fétise van, nem tudom. Nagyon tetszik, és most nem tudok észszerűen gondolkozni, de nem akarom csak úgy fülig szerelmesen a karjaiba vetni magam. Valamint tudom hogy ez a korkülönbség, ezekkel korokkal társadalmilag sem elfogadott. Az első partnerem lenne, mindenben… Kérlek segítsetek. Nagyon köszönöm!:)

jún. 6. 14:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%

Írnám azt, hogy tegyed, de azért első pasinak inkább ne egy házassal kezdj.

Hogy társadalmilag elfogadott-e, az teljesen mindegy, hiszen soha nem fog felvállani vagy párként kezelni. Viszont feleség mellett félre dugni nem elfogadott.

jún. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Mély dolgokról is beszélgettek, meg mindenféléről?


Ha nem csak szexet akar (ezt ennyiből szerintem itt nem tudjuk megmondani), akkor simán lehet jó. Hosszútávon kérdéses a dolog, pl. 10 úlva ő már 42 lesz, ha ez neked okés, akkor rendben van minden


Ha csak szexet akar, akkor meg hosszútáv nem lesz, itt az a kérdés, hogy te akarsz-e csak szexet is, vagy az úgy nem jó

jún. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%

Problémák? Hát kezdjük ott, hogy 32 évesen miért nem a saját korosztályával kezd ki? Teljesen más életszakaszban vagytok? Mert általában a férfiak azért kezdenek ki fiatalabbakkal, mert a sajátjában esélye sincsen egy vonzó nőre. 30 körül is vannak még szingli nők azért. Teszem hozzá hogy én is férfiból vagyok, tudom hogy megy ez.

Első pasinak valszeg annyira lesz ő érett gondolkodású, mint egy veled egykorú csávó. Akkor miért nem inkább a saját korosztályodból fontolgatsz kérőket?

jún. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Első körben meg kell tudnod, hogy nős-e? Ha igen, akkor isten vele. Ráutaló jelek: este, hétvégén nem ér rá, és nem hívni sem lehet. Nem akar nyilvános helyen találkozni, titkolózik, nem mutat be a barátainak, nem lehet vele hosszabb, több napos programot szervezni. Ha ezek rendben vannak, akkor már dönthetsz a továbbiakról. A korkülönbség csak akkor baj, ha te bulizni, fesztiválozni akarsz, ő meg már rég túl van ezen. Befolyásoló tényező lehet még, ha független ugyan, de gyereke van. Az már erősen meggondolandó. De ha jól megértitek egymást, sok közös van bennetek, akkor simán működhet a dolog.

N

jún. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
*hívni sem lehet
jún. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

4 és a többiek:

Írta a kérdező, hogy NŐS a pasi.

jún. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt írta, hogy nős, hanem azt, hogy nem tudja, de kiderülhet.
jún. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
37%
Én 19 évesen mindig lekoptattam a 30 felettieket, bakker szerinted a korodon, a naivitásodon meg a külsődön kívül mi másért pont téged akar egy vele egyidős helyett? Ez minden a részükről, csak nem őszinte érdeklődés…
jún. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem csak szexet akar. Én 31 vagyok, de egy 19 éves lánytól nem akarnék mást, csak szexet. Ugyanis fiatal, ruganyos, feszes és selymes bőre van, szép, ránc nélküli arca, a szemei még tüzesek, és könnyen formálható a saját "képemre", naív és hiszékeny, szexuálisan a legaktívabb, bármikor lehet vele szexelni....

Én ezért fűznék fiatal lányt, hosszú, monogám párkapcsolatra inkább velem egykorút.

Plusz, aki már vén róka ebben az tudja, hogy eg, hogy fiatal lány csal ideig óráig az "övé", ugyanis a legszebb formáját nem fogja egy férfira áldozni, azt a testet fényezni és ápolni kell, kell neki a törődés, sok sperma kell még fröccsenjen rá, ehhez pedig pasik kellenek, hogy betöltse a nőben azt a tátongó ego univerzumot, amit csak péniszekkel rendelkező, flörtolős simogató 10/10-es pasik tudnak simogatni, és akarja mert igényli, tehát kudarc hosszútávon gondolkodni fiatal lánnyal egy idősebb pasinak.

jún. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
41%

passz...


most igazából bármire megvan az esély, és semmire sem...


Randizgass még vele, ismerkedj vele, ismerd meg minél jobban.

jún. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!