Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rosszat jelent, ha a fiú 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszat jelent, ha a fiú 3 napja el van tűnve?

Figyelt kérdés

Randizgatok egy fiúval. Legtöbbször ő ír rám, de nem szeret kezdeményezni és zavarba jön ha flörtölök vele. Rengeteget szoktunk beszélgetni telefonon. De 3 napja el van tűnve, nem kezdeményez beszélgetést. Ez csak azért fura, mert eddig majdnem minden nap beszélgettünk. Olyan, mintha azt várná, hogy én keressem. Nem hiszem, hogy valaki, akivel 3 napja még 4-5 órán keresztül el tudtál beszélgetni, hirtelen megunt. Meg a beszélgetés végén is azt mondta, hogy ő élvezte, neki nem volt unalmas. Plusz nekem nagyon úgy jön le, hogy ő komolyan gondolja ezt az ismerkedést, le is utazott hozzám Pestre két és fél órát. Plusz pont, hogy nem akart első talin semmiféle szexuális dolgot csinálni, és mondta is előre, hogy neki ahhoz idő kell. Én is ilyen vagyok, úgyhogy ez nekem nagyon szimpatikus benne.

Arra gondoltam talán nem biztos benne, hogy én is érdeklődöm iránta. Én megmondtam neki, hogy vonzódok hozzá mint pasihoz, de az érzéseimet nehezen fejezem ki és magam se tudom mit érzek. Szerintem ha szerelmes lennék, akkor sem tudnám egyből megmondani a másiknak, nehéz kitárulkozni. Inkább az a flörtölős típus vagyok.

Egyébként legutoljára ő írt rám három nappal ezelőtt, de csak egy mémet küldött, arra sok mindent nem tudok reagálni. Azóta nem beszéltünk. Én lányként még annyira se szeretek kezdeményezni, mint ő pasiként. Szóval most attól tartok azt várja én írjak, én meg nem vagyok ebben jó. De inkább ez legyen a háttérben, minthogy kiderüljön, hogy már nem érdeklem.

Szerintetek a leírtak alapján ez rosszat jelent?



jún. 5. 16:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
#7 Miért akkor mi lesz? Nem válaszol? Ahogy 3 napja nem beszéltek, nagy változás.
jún. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
De ha ráír akkor tud a srác menőzni hogy fut utána valaki, meg "zaklatja", nem veszi észre magát stb stb ahogy a legalja nép fényezi magát ezekkel. Meg ez kissé prosztóság is lenne, meg ilyen szivatás jellegű, tehát jobb nem belemenni ilyen játékba. Elég sokan erre hajtanak nemcsak kapcsolatban hanem kb bárhol, barátság munka rokon minden hogy ugyan alázhassanak már valakit, de ehhez kell a beetetés is.
jún. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Leclerc ***** válasza:
50%
12. Ilyen alapon nőkkel se kell ismerkedni akkor! Komolyan ez olyan duma amit az incelek tolnak. 😑
jún. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
79%
13 De ez mégis olyan mintha tesztelné. Ne útközben találja már ki hogy mégis inkább a lány keresse többet, akkor az elején morogjon hogy figyelj zavar hogy mindig én kereslek. Mondja meg neki, ne a játszma meg a teszt. Ha ez most ilyen, később is kommunikáció helyett besértődne. Mert most már kialakult hogy szokták ők ketten a kommunikációt, ő meg hirtelen változtat szó nélkül.
jún. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Leclerc ***** válasza:
100%
14. Szerintem meg nem így tervezte, egyszerűen csak kiábrándító, hogy nem képes írni.
jún. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatom, hogy a férfinek rendkívül jólesik, ha a nő is kezdeményez, ír neki. Mert így érzi az érdeklődés kölcsönösségét. Én mindig hittem ebben, és nem is csalódtam.

40/N

jún. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!