Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 1 hét mulva lesz az esküvőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hét mulva lesz az esküvőm már 3 napja mindig rosszat álmodok és mindig hülyesegeket. Mit csinaljak mar hogy ne almodjak rosszat? Elaludni sem merek mar. Ti tudtatok nyugodtan aludni?

Figyelt kérdés
Eloszor azt almodtam hogy nem jott a volegenyem es mindenki ot kereste. Utana azt almodtam hogy nemvolt meg a gyűrű es mindenki kinevetett en meg nagyon sirtam.
2019. jan. 3. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg a citromfű teát estére. Vagy 50-50% citromfű levendula.

Vőlegényed mit szól ezekhez? Nem tud megnyugtatni?

2019. jan. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagy felhajtás lesz?
2019. jan. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

:) Miért izgulsz ennyire? Olyan szomorú látni, ahogy az emberek ezt a napot totál rémálommá torzítják a sok stresszel, meg abnormális elvárással. Miért kéne ennek a napnak tökéletesnek lennie minden részletében? Nem az a lényeg, hogy a pároddal összekösd az életed? Nem tök mindegy, hogy a szalvéták jobbról balra pöndörödnek, vagy fordítva? Az én esküvőm csupa mosolygás volt, és imádtuk a maga tökéletlenségével, mert csak a szeretetünkről szólt. Mindjárt az elején az anyakönyvezető rossz nevet olvasott fel a könyvéből, és megkérdezte a párom, hogy kívánja-e elvenni az itt megjelent Tarajos Gizit. A párom annyira várta már a pillanatot, hogy csak rávágott egy hatalmas igent. :D Ezután az anyakönyvezető elnézést kért a hibáért, és újra kérdezte, akkor már az én nevemmel. A párom meg azt válaszolta, hogy "őt is!" :D Mondanom se kell, a násznép dőlt a röhögéstől. Egy csomóan idegbajt kaptak volna, ha ilyen torténik a Nagy Napon. De mi csak nevettünk egyet, és utána a templomi részben átélhettük azt a meghitt pillanatot is, amit az anyakönyvezető megölt. Most viszont 23 évvel később, még mindig tudunk nevetni az egészen, és jó visszagondolni rá. Te nem szeretnéd inkább így átélni a napot? Annyi stresszes, mosolytalan párt látok, akiknek ez az egész olyan rémálom, mint valami ballagási ceremónia, szűk ruhában, törős cipőben, és alig várják a végét...

Ne hagyd, hogy elvesszen a pillanat varázsa a stressz miatt.

2019. jan. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Teljesen nyugodtak voltunk.

Azt figyeltem meg, hogy az stresszel ennyire az esküvő előtt, aki nem akarja tudomásul venni, hogy nagy hülyeséget csinál. Aztán 3 év a maximum, és elválnak.

2019. jan. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Lehet, hogy a belső éned figyelmeztet, hogy nem lesz jó ez az esküvő neked.
2019. jan. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nagyon megfelelési kényszered lehet, hogy minden tökéletes legyen.

Nagyon kevés kivétellel szinte minden esküvőn történnek bakik. Úgysem lesz minden olyan, mint megálmodtad, de lehet sokkal jobb is, a bakikkal együtt!

Nekünk kis, meghitt esküvőnk volt, kb. 25-en voltunk összesen. Nagyon családias volt. De épp ezért hívtuk meg a tényleg szűk családot, barátokat, mert attól mindketten befeszültünk volna, ha egy rakás, úgymond "idegen" előtt házasodunk össze - akik nem részük a mindennapi életünknek, évente max. 1x beszélünk, vagy még annyit sem... mi nem hívtunk meg senkit csak azért, mert "illik".

Ezt javasolnám minden házasuló párnak.

28N

2019. jan. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Én meg minden este nyugodtan alszom el azzal a gondolattal, hogy sosem akarok megházasodni 😃
2019. jan. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!