Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A maskarások szoktak ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A maskarások szoktak ajándékot adni az ifjú párnak, hallottam már hogy hülyeségeket szoktak csak de jó volna ha vki írna egy párat? Meg ez az egész hogy zajlik?

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Ejfel korul erkeznek a maskarasok, vicces veriket irnak a menyaszonyrol meg a volegenyrol. Kilyukasztott ovszer meg sargarepat csomagolnak be sok sok papirba. Babat is szoktak adni egy kis mozes kosarba :)) Barmit ami vicces lehet adni. Meg szoktak kulonbozo jatekokat is kitalalni, pl. egy szekre ul a volegeny es fakanallal es a mennyaszonyig kell evezzen ugy, hogy csak a labaval tudja hajtani magat, meg a volegeny be kell masszon a menyasszony ruhaja ala es kell mondaia, hogy "en vagyok a papucs a haznal" :))

Mindenkit megtancoltatnak akit akarnak a maskarasok.

Hirtelen ennyi jutott eszembe, remelem tudtam segiteni :)

2009. máj. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen elég sokat segítettél máj.23 a nagy nap és hát azért jó tisztába lenni a dolgokkal:D:D
2009. máj. 14. 09:25
 3/5 anonim ***** válasza:

én rohambugyit is kaptam...:D Egy tangának kivan vágva az alja hát ugye pont ott:D

kaptam egy szakács sapkát amin az van,hogy jobban csókolok mint főzök:D mindegyik be volt újságba csomagolva,külön külön és az egész egy nagy dobozba volt benne.

gyerekjátékok,füldugó hogy a férjnek legyen mivel bedugni a fülét amikor ordítok:D

és mindegyikhez baromi vicces versike volt írva.

2009. máj. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez de édes,én ilyenről még nem is hallottam.Én is ilyet akarok:DMeséljetek még plíz:D
2009. máj. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rohambugyis....Milyen versikék voltak azok tudnál nekem segíteni??
2009. máj. 15. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!