Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rosszat jelent, ha a fiú 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszat jelent, ha a fiú 3 napja el van tűnve?

Figyelt kérdés

Randizgatok egy fiúval. Legtöbbször ő ír rám, de nem szeret kezdeményezni és zavarba jön ha flörtölök vele. Rengeteget szoktunk beszélgetni telefonon. De 3 napja el van tűnve, nem kezdeményez beszélgetést. Ez csak azért fura, mert eddig majdnem minden nap beszélgettünk. Olyan, mintha azt várná, hogy én keressem. Nem hiszem, hogy valaki, akivel 3 napja még 4-5 órán keresztül el tudtál beszélgetni, hirtelen megunt. Meg a beszélgetés végén is azt mondta, hogy ő élvezte, neki nem volt unalmas. Plusz nekem nagyon úgy jön le, hogy ő komolyan gondolja ezt az ismerkedést, le is utazott hozzám Pestre két és fél órát. Plusz pont, hogy nem akart első talin semmiféle szexuális dolgot csinálni, és mondta is előre, hogy neki ahhoz idő kell. Én is ilyen vagyok, úgyhogy ez nekem nagyon szimpatikus benne.

Arra gondoltam talán nem biztos benne, hogy én is érdeklődöm iránta. Én megmondtam neki, hogy vonzódok hozzá mint pasihoz, de az érzéseimet nehezen fejezem ki és magam se tudom mit érzek. Szerintem ha szerelmes lennék, akkor sem tudnám egyből megmondani a másiknak, nehéz kitárulkozni. Inkább az a flörtölős típus vagyok.

Egyébként legutoljára ő írt rám három nappal ezelőtt, de csak egy mémet küldött, arra sok mindent nem tudok reagálni. Azóta nem beszéltünk. Én lányként még annyira se szeretek kezdeményezni, mint ő pasiként. Szóval most attól tartok azt várja én írjak, én meg nem vagyok ebben jó. De inkább ez legyen a háttérben, minthogy kiderüljön, hogy már nem érdeklem.

Szerintetek a leírtak alapján ez rosszat jelent?



jún. 5. 16:14
1 2
 1/16 Leclerc ***** válasza:
86%
Hát hívd fel, ha ennyi nem telik tőled, akkor jogos ha nem érdekled többé.
jún. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz írni egy "Szia, hogy vagy?" mondatot?
jún. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A találkozó óta tűnt el, vagy még utána volt ilyen 4 órás hosszú beszélgetés?
jún. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

3-as

Még utána volt.

jún. 5. 16:56
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ráírhatsz nyugodtan, de ha szűkszavú akkor nem sok értelme van ezt folytatni...
jún. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Gratulálok, leírtál itt egy regény. Pedig csak pár szót kellett volna neki: "Szia, hogy vagy?"
jún. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De félek, hogy zavarom.
jún. 5. 17:08
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hagyjad.
jún. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Leclerc ***** válasza:
100%

7. És szerinted ha ezt fogod produkálni a teljes kapcsolatban, akkor nem jogos, hogy nem akar ennyi energiát beléd fektetni?

Most őszintén, mit fogsz neki adni, mert eddig azt látja, hogy hiába tepert, nem vagy hajlandó keresni se.

jún. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
9-es jogos.
jún. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!