Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú, akinek tetszem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akinek tetszem, de a testalkata nem jön be, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon aranyos fiú, akivel már beszélgetek, és kiderült hogy nagyon is kedveljük egymást.

Imádom a személyiségét, nagyon kedves, udvarias velem... de a testalkatával nem vagyok megbékélve. Tudom, tudom, nem minden a külső, de nekem ez is számít és nem nagyon tetszik hogy van rajta egy nagyobb adag felesleg. Itt lenne a lehetőség hogy összejöjjünk, de úgy érzem az alkata miatt nem tudnám 100%osan szeretni,mi tévő legyek?


máj. 22. 19:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
24%

10.


Te nem jársz olyan rosszul, simán csak lepöccinted. Ő viszont örök leckét tanul az életről és elindul az incelség felé vezető rögöt úton, ahogy a kövér emberek mind.

máj. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyjad. Egy kapcsolathoz kell a külső és belső is. Persze alapvetően mindenkin vannak fura vagy épp nem tökéletes dolgok, de ha már így az elején is kérdéses akkor igazából nincs is kérdés.

Külső megfog, belső megtart. Egyébként alapvetően a belső is megtud annyira fogni, hogy ne vedd észre a külsőt de ez nem az az eset.

máj. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Akármi is volt a szándékod, szívtelen, amit műveltél. Nőként írom. Sosem keltenék senkiben reményt, ha nem vonzódom hozzá. Kérj tőle bocsánatot és távolodj el, mert neki ezt nehéz lesz megemésztenie. Nem tudom mióta tart az ismerkedés, de az érzéseket nehéz kezelni, ha már túl mélyek.


Legközelebb ne játsz másokkal!

máj. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"Majd Gazsi elég gizda lesz a számodra, mikor kijön a böribű."


Ja, mert értelmes, normális, konszolidált embernek nem lehet normális alkata, nem figyelhet magára, nem lehet sportos, csakis börtöntöltelékeken nincs felesleg, mi?

Biztos a gizda börtöntöltelék és a csodáslelkű dagadék közül lehet csak választani.

Mekkora rosszindulatú mentális hulladék lehet már, akinek egyáltalán eszébe jut ilyen gúnyolódást itt levágni.

máj. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

14.


Feltűnt, hogy itt minden kérdés és válasz ilyen? Kivéve persze a tied, te az újjászületett megváltó vagy.

máj. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Mert, milyen pl. ez a kérdés?

Arról van benne szó, hogy lelkileg vonzódik a férfihoz, kedveli a személyiségét, tudja, hogy jó társ lenne, de az alkata miatt hiányzik a szexuális vonzalom.

Te rögtön az elején ideugattad a szánalmas megszólalásod.

Nem, nem minden kérdés és válasz olyan minőségű, mint amit ideugattál most te.

Gusztustalan ember vagy, és még másokra akarod kenni, hogy hulladvány dolgokat írsz le.

máj. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

16.


Szokásos kamukérdés, ahogy a többi is az. Talán ezerből 1-2 ami tényleg komoly, a többi csak heccelés. Néha bejön, néha nem. Elég naiv vagy, ha itt komolyan veszel akár csak egy kérdést vagy választ is. Mehetsz is szavazni június elején, neked való a színvonala "mert az XY milyen jó és az YZ meg hazudik" (Óceánia mindig is Eurázsia ellen viselt háborút)

máj. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Te meg síkbolond és paranoid vagy, neked meg ez a színvonalad.
máj. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

18.


Miért kellene, hogy érdekeljen a véleményed?

máj. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy érdekeljen, nyugodtan maradhatsz idióta, nem az én bajom.
máj. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!