Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20 évvel idősebb férfi udvarol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évvel idősebb férfi udvarol?

Figyelt kérdés
Van egy férfi,akivel nemrég ismerkedtünk meg,számomra elég egyértelmű,hogy ő közeledne hozzám.Viszont,mivel ilyen hatalmas a korkülönbség,nem igazán tartanám egészséges dolognak még azt sem,ha esetleg egy randiba belemennék.Mielőtt valaki kérdezné,egyedülálló,pár éve elvált a feleségétől,tinédzser korú gyerekei vannak az előző házasságából.Én nem akartam soha gyereket,tehát ez nem lenne felmerülő probléma,mégis helytelennek érzem ezt. Ugyanakkor bennem van az is,hogy ha őszinte akarok lenni,ennyire normálisan,udvariasan soha senki nem közeledett hozzám.Ti mit tennétek? 24/N, 44/F

máj. 18. 20:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

Nem szokott erdekelni masok velemenye , ha a kapcsolatomrol van szó, szóval belemennék.


De amugy nem vagyok 44 es megis tudok normalisan udvarolni, szoval ez a resze hulyeseg, hogy azert mesz bele mert a korosztalyodbol epp nem talaltal normalisat.

máj. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem próbáld meg. Nekem életem első szerelme 22 évvel volt idősebb nálam és 5 évig voltunk együtt.
máj. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Nem hinném, hogy nagyon magyarázkodnod kéne egy apád korú pasinak, hogy miért nem akarsz tőle semmit.
máj. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

49 éves koromban jöttem össze egy 29 éves hölggyel.

5 éve együtt vagyunk, több mint két éve házaspárként.

máj. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%
Próbáld ki! Késöbb bánni fogod ha kihagyod!
máj. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem próbálod ki, veszthetsz néhány orgazmust. És szerintem is késöbb bánni fogod, hogy kihagytad!
máj. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A problémát bonyolítja nekem sohasem volt kapcsolatom.Ismerkedésig jutottam mindig,sajnos akikkel ismerkedtem 28-35 között kb sosem találtuk meg a közös hangot.Ezért sem tudom elsőre úgymond jó-e beleugrani egy ilyenbe.Félek,hogy sérülni fogok igazából.
máj. 18. 21:59
 8/18 anonim ***** válasza:
74%

Kétlem, hogy ő megbántana. Inkább a fiatalakkal szokott baj lenni és inkabb a nőkkel. Azt meg te tudod mire van szukseged. Én mindig azt mondtam, hogy az az egeszseges hogyha egy hasonlo koruval jovok ossze es egyutt elunk meg mindent , egyutt oregszunk meg. De ehhez a gondolkodasmodhoz meg sosem talatam part. Rengeteg csalodas lett a vege, ugyhogy ha ugy gondolod neked mindent meg tud adni ( pl irtad hogy gyerek se kell, ugyhogy gondolom ilyen csalad meg hasonlo ertekek teged nem erdekelnek) es megbizhato , akkor hajrá.


Nekem az az eloiteletem egyebkent, hogy szégyellenéd a ferfit, a korkulonbseg miatt. Esetleg csak arra használnád, hogy kiéld az álmaidat amikhez sosem találtál magadkoru partnert, aztán felredobnad. Nehéz rá úgy gondolnom, hogy ebből egy örökkétartó kapcsolat lenne. De mi nem ismerunk titeket, ugyhogy ezt dontsd el te

máj. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
34%

#7! Tanító bácsinak remélhetőleg jobb lesz mint egy tini srác, aki türelmetlen, nem figyel a nőre, hamar elélvez, stb!

Szerintem csapjál bele! Egyszer élünk!

máj. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szintén nem érdekel más véleménye.


Ezen az oldalon még a 7 évet is elítélik.

máj. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!