Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az erős, intenzív szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az erős, intenzív szerelem érzése el tud múlni egy házasságban élő férfi esetében egy harmadik fél iránt?

Figyelt kérdés

Férjem beismerte, hogy kb 4 hónapja elkezdett beszélgetni egy régi munkatársával. Ezalatt az idő alatt elkezdtek flörtölni, írogatni egymásnak szerelmes hangvételű üzeneteket (ezeket sajnos láttam, olvastam).

Ezután beismerte, hogy erős érzelmei vannak a nő iránt, teljesen beleszeretett. Testi kapcsolat nem volt. Szimplán úgy érzi, hogy nagyon passzolnak, nagyon jó vele beszélni, együtt lenni.

Amit a háttérről tudni kell: A mi házasságunk is válságon ment keresztül nem rég, rengeteg veszekedés hatására, illetve az említett harmadik személy házassága is ugyanezeken ment keresztül. Sok ideje tartó veszekedések stb. A harmadik félnél is van kisgyermek és nálunk is van 2 kisgyermek.

Jelenleg ott tartunk, hogy a férjem és a kolleganő megbeszélték, h kerülni fogják egymást a munkahelyükön amennyire tudják, és a családjuk megmentésére próbálnak összepontosítani.

Volt már más is hasonló helyzetben? Egy ilyen erős, intenzív szerelmi érzés el tud múlni idővel?



márc. 12. 11:21
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
9%
30-as: ez szerintem azért nem ennyire fekete-fehér, mint ahogyan te látod. Persze, ez is egy vélemény és tiszteletben tartom. Sokféle út létezik, ki ezt, ki azt választja vagy választaná egy ilyen helyzetben. Én támogatom a kérdezőt és én azt mondom, hogy a házasság hosszú távon egy nehéz feladat, vannak hullámvölgyek és véleményem szerint nem feltétlenül kell eldobni azonnal egy fellángolás, vagy akár egy szerelem, sőt, akár még egy megcsalás esetén sem. A kérdező leírásából nekem az jön le, hogy a férje is szeretné visszaállítani az egyensúlyt, csak most el van veszve abban a bizonyos rózsaszín ködben. Ha jól értem, konkrét megcsalás nem történt, egyelőre bízzunk ebben, hogy nem is lesz és még ideje korán le tudja zárni ezt a dolgot.
márc. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
88%

Nem fogja tudni megoldani a helyzetet, igazából nem is akarja. Aki szerelmes üzeneteket írogat az egyáltalán nem akarja. És ha nem is hagyja ott a munkahelyet minél előbb megcsalás is fog történni.

Azért én nekem annyit nem érne egy férfi, hogy megalázzon sorozatosan a házasság, család és a régi szerelem nevében. Inkább lennék életem végéig egyedül mint megcsalva főleg úgy, hogy aszisztáltam hozzá.

márc. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

31-es:

Pont úgy van, ahogy leírtad a helyzetet. Testi megcsalás nem történt köztük. Férjem elmondása szerint szeretné lezárni, és szeretné, ha itthon, a családjával helyreállna a rend, de ez az új érzés jelenleg nagyon erős és nagyon nehéz most ez így. :(

márc. 19. 07:27
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy nem történt, tartottad a gyertyát? Szerinted létezik olyasmi, hogy beszélgetések miatt "szerelmes" valaki? Minimum, hogy flörtöltek, érintés(ek) és csók(ok) lezajlott(ak).

Az kevés, hogy ő most hirtelen távolságot tart a nőtől, sokkal hamarább kellett volna. Akarattal, szándékosan keresték egymás társaságát ami oda vezetett, hogy jelenleg "szerelmes" és helyetted ő vele feküdne le, őt képzeli el helyetted napról napra.

Jó neked abban a tudatban létezni? Mit akarsz, hogy átkapcsoljon, depressziós légy, vagy hogy elhagyjon, szeretők legyenek szó szerint?

Minimum lenne, hogy letiltsa, csakis munkáról "pletyiznek" és a maximum, hogy otthagyja a munkahelyet akármennyire jól keres, felelősséges munkája van, mert TE & GYEREKEK TÖBBET ÉRTEK MINDENTŐL & MINDENKITŐL!

Aki be akarja bizonyítani, hogy úgy van az mindent megtesz érte, nem nyavalyog napi szinten (főleg) magában, hogy neki milyen sz*r.

Te neked nem az, vagy micsoda?

HŰTLEN hozzád holott örök hűséget fogadott.

Az lett volna a helyes hozzáállás, hogy kerüli a nőt, ő meg szétcsal.

Más nő már rég kipenderítette volna.

Hogyha egyszer ő nem nézett se téged, se a gyerekeit akkor te miért nézed őt?

A gyerekeknek igazi anyára van szükségük és nem egy szomorú, megalázott személyre a helyében!

Ne a "drága" férjed nézd, ne keress "kibúvót" minthogy a gyerekeknek apára is szüksége van mert ha külön mentek akkor is az apjuk lesz aki törődhet velük ugyanúgy.

Mire elfelejti a nőt te addigra tönkremész és a tüske benned marad örökre. Nem fogsz benne bízni, a szemére fogod hányni, hogy mit csinált és újabb nő fog fel tűnni a láthatáron, vagy neked férfi.

Aki tényleg szereti a párját, családját az nem teszi ki lehetséges válásnak!

Nyugodtan lehetett volna neki te veled beszélgetni, vagy javasolni párterápiát.

Ő az ellenkezőjét tette, elárult titeket, lecserélt más nőre!

Akkor miről beszélünk még?

Nincs is azon, hogy kiverje a fejéből őt.

Ultra semmi, hogy "hirtelen" amikor szorul a hurok több, "jobb" a szex ( = rá gondol közben), vagy programoztok.

Jóval korábban kellett volna.

A könnyebb, mocskosabb utat választotta és még mindig azon az úton kocog.

Ki kéne vágni a fen*be!

Nem vissza fogadni még 5 év után se mert egyertelműen vissza könyörögné magát, de nem azért, mert szeret és tisztel hanem amiatt, hogy nem lenne biztos pontja, nem lenne ki mosná a gatyáit stb.

A te időd mint szeretet feleség lejárt és hiába adsz neki esélyt, akár huszat is ő hátba fog szúrni mindenegyes alkalommal mint ahogyan most is csinálja...

márc. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

Ja és ami a legrosszabb az egészben, hogy fogalmad se lenne a megcsalásról ha nem olvastad volna az üzeneteket, ergó eltávolodott tőled még jobban abban az időben mint volt és feltűnt neked, bizonyítékot kerestél, hogy miért.

Csak azután vallotta be, hogy mizu miután rajta kaptad a tettén.

Ha nem tudnál róla már megcsalt volna testileg is bár szinte biztos hogy túl van rajta.

És akkor te meg akarod menteni a házasságot merthogy nagy szerelem volt köztetek anno.

Elmúlt és nem is ápoltáttok ahogyan kellett volna, pluszban más nőnél keresett vigaszt.

Nevetseges és egyben szánalmas a próbálkozás valahogyan "feléleszteni" a tüzet, a bizalmat, őszinteséget mert már nincs köztetek egy ideje és értelemszerűen már nem is lesz SOHA.

Természetesen adj neki újabb lehetőséget, hogy hülyének nézzen ha neked az kell hozzá, hogy felébredj a Csipkerózsika leányálomból, de garantálom neked, hogy a felébredés még csúnyább és fájdalmasabb lesz mint mostanság.

márc. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Azert jobb a szex, mert ora gondolt... A masik nore, az tuzelte fel
márc. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

👐Én abban is biztos vagyok hogyha a nő szingli lenne már szakított volna veled és vele szórakozna míg rá nem unna aztán mászna vissza hozzád, illetve újabb nőt keresne kalandokra mert a 10 év apa és férj szerepe számára megterhelő és végtelenül unalmas egyszerre. Az tartja egyedül vissza, hogy a nő is házas és családos. Tudja nagyon jól, hogy a nő gyereke velük lenne, a férje és te képben lennétek és nem akarja még jobban bonyolítani a szituációt. Neki megfelelő a szeretői visszony a nőcskével. Nyilvánvalóan egy kamuzós, érzéketlen féreg a férjed. Semmilyen szerelem nincs a képletben megnyugodhatsz, csak áll a bréje rá.

Egyébként már jóban vannak, idő kérdése mikor buknak le teljesen.

Ha én te lennék én sem hagynám, hogy továbbra is bohócot csináljon belőlem. De persze te tudod.👐

márc. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!