Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ismerkedéskor ezt mondta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor ezt mondta, aztán egy év múlva egész mást,mi változhatott azóta?

Figyelt kérdés

A párom az első randik egyikén azt mondta, hogy ő azért nem nősült meg sosem, mert szerinte az csak egy darab papír. Ekkor 40 éves volt. Most, egy évre rá pedig megkérte a kezem. Nem nagyon lep meg, mert tudom, hogy szerelmes és boldogok vagyunk együtt. Viszont miért jelentette ki ezt anno, hogy csak egy darab papír? Ha szerinte az, akkor minek kért meg most?

Nyilván tőle is kérdeztem, de nem nagyon tud rá választ adni, vagy nem akar, nem tudom. Nem egy olyan kibeszélős pasas, nem szereti elemezgetni a dolgokat. Mégis bennem van, hogy talán annak idején csak azért mondta, mert azt gondolta, hogy egy válással a hátam mögött ezt akarom hallani? Vagy most csak azért kért meg, mert azóta kiderült a számára, hogy házasság párti vagyok, de igazából neki ez nem egy jelentős dolog?


2023. dec. 28. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem is értette meg igazán mi a házasság, anno én is így voltam vele, mégis megházasodtam.


Illetve szerintem ismerkedéskor nem merik az emberek bevallani nagyon az érzéseiket, mert úgy gyengének és sebezhetőnek tűnnek.

2023. dec. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy? Legyetek boldogak!
2023. dec. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy nem fordítva történt.
2023. dec. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy akkor még őszintén azt gondolta, most meg megváltozott a véleménye egy olyan nő mellett, akivel minden jó
2023. dec. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek változnak. Nincs ebben semmi fura vagy szokatlan, ez így van rendjén.
2023. dec. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
Miért faggatod ilyen jelentéktelen dolgokról? Akkor úgy gondolta, most meg így gondolja. Minek állandóan a másik agyában turkálni és minden egyes mondatát sz@rásig elemezni, miközben csak simán örülhetnél ennek a helyzetnek? Olyan rohadt nyomasztóak az emberek.
2023. dec. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!