Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes adni egy esélyt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes adni egy esélyt egy kialakuló kapcsolatnak, ha nem vagyok benne biztos, hogy egész életemben a fővárosban szeretnék lakni?

Figyelt kérdés

Ő nagyon szeret ott, ott akar később is valahol lakást venni (nem odavalósi). Én egy ideje gondolkodom, hogy nem feltétlenül szeretnék egész életemben ott lakni és most egy ismerősöm által vissza tudnek valószínűleg költözni a szülővárosomba (munka, albérlet téren lenne segítség úgy néz ki).

Egyébként nem sürgős ez sem,van munkám amit szeretek, csak félek ha ez a kialakuló kapcsolat mégsem jön be, megbánom, hogy nem léptem (később nem biztos, hogy ilyen könnyen vissza tudnék ide költözni). Viszont ez az illető meg nagyon nagyon szimpatikus eddig, szóval szívem szerint adnék a dolognak egy esélyt.

Alapvetően szeretem a fővárost, csak elég magányos így, hogy családom nem a közelben van, barátom nincs sok. Természetesen albérletben lakom, nem sajátban itt sem.

Nyilván ha biztos lennék benne, hogy el akarok onnan költözni más városba, akkor nem ismerkedem már senkivel, de jelenleg teljesen úgy érzem e téren, hogy fogalmam nincs mi lenne a jó.


Nem tudom mit csináljak, pár év és 30 leszek, nincs sok időm arra sem, hogy kitaláljam mit akarok az életben.


Nem tudom mennyire írtam érthetően, ha zavaros lett, elnézést,az utóbbi pár hónapban elég elveszettnek érzem magam, sosem voltam még így korábban.



2023. aug. 23. 13:54
 1/1 anonim ***** válasza:
77%
Adj esélyt ennek a kapcsolatnak. Egyrészt lesz társaságod, másrészt változhatnak a dolgok, még nem az összeköltözés a téma.
2023. aug. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!