Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Félénk lányként hogyan közeled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk lányként hogyan közeledjek ahhoz a fiúhoz, akit imádok?

Figyelt kérdés

Egy helyen dolgozunk, lassan már egy éve ismerjük egymást. Nagyon jó embernek ismertem meg, mindenkivel segítőkész és rendesen viselkedik, értelmes srác, ráadásul kinézetre is tetszik nekem. Ő egyedül él az öccsével, mert a szüleik meghaltak, ő viseli a gondját a testvérének. Közösségi oldalakon látom a képeken, milyen jól kijönnek egymással.

Nagyon belezúgtam ebbe a srácba.

Az a baj, hogy teljesen tapasztalatlan vagyok, meg egy picit duci is, és félek, hogy elutasít.

Mindketten 20 évesek vagyunk.



2023. okt. 8. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Ha már egy éve ismered, biztosan tudod, mit csinál szívesen, mi a hobbija. Amikor egymás közelében vagytok, kezdj beszélgetést ebben a témában.
2023. okt. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Attol meg mert kedves valaki lehet szexualisan kulon valasztja a folgokat es egy baco gep.
2023. okt. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Köszönj, mosolyogj, amikor személyesen beszélgettek említsd meg milyen programra mennél szívesen. Ha őt is érdekli, javasolhatod hogy menjetek együtt, avagy vársz, hogy hátha ő is erre a következtetésre jut.


Elutasítás mindig benne van a pakliban, de szerintem sokkal jobb ha kiderül nem kölcsönös az érdeklődés, mert könnyebben tovább tudsz lépni.


Az idő telik, fiatalabb nem leszel és kevesebb időd, lehetőséged lesz fejlődni megfelelő párt találni, ezért helyedben a cselekvést javaslom a semmittevés, "félénkség" helyett.


Mi van, ha nem téged választ? Tovább lépsz és nem vesztegeted rá tovább az időd.

2023. okt. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elmondhatod neki irasban vagy negyszemkozt, hogy mit erzel, de ha nem viszonozza akkor felejtse el az egeszet, legalabb megorobaltad
2023. okt. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, a filmeket mindketten szeretjük, lehet jó ötlet lenne a közös filmezés. A másik szenvedélye a gépek, mondta is, hogyha tudott volna egyetemre menni, gépészmérnöknek tanult volna. Na ehhez semmit nem konyítok.
2023. okt. 8. 19:20
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jo a kozos filmnezes, az kb szexre hivnad meg.
2023. okt. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dobd fel, hogy megy egy jó film a moziba az egyik kedvenc színészeddel, de a barátnőd nem ér rá veled elmenni. Hátha veszi a lapot.
2023. okt. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha tenyleg duci vagy, mindegy mit mondasz. Eselytelen.
2023. okt. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!