Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szokás szexi fehérneműv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szokás szexi fehérneművel meglepni a férfiakat?

Figyelt kérdés
A körülmények érdekelnének. Pl már abba jössz ki a fürdőből? Vagy abba várod haza melóból? Hogyan szokták ezt megoldani a csajok?
2023. szept. 3. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Nem hiszem el, hogy ennyi fantázia sincs benned.........
2023. szept. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Nekem az egyik barátnőm úgy csinálta, hogy valami ünnep volt vagy hosszú hétvége. Egész nap együtt voltunk, összebújás meg ilyenek.

Aztán én csináltam valamit a szobában, megfordultam és ott volt teljesen szexin, fehérneműben. Gyorsan titokban átöltözött és úgy jött be. Így tényleg meglepetés volt, mert nem számítottam semmire és teljesen random jött az egész hatás. A folytatása sejthető...

2023. szept. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Katica997 ***** válasza:
75%
Én a fürdőben szoktam felvenni és úgy kilépni. Vagy pedig amíg ő tusol, és akkor úgy várom a szobában. A fő,hogy érje azért váratlanul,így mindig teljesen random pillanatokat próbálok kitalálni.
2023. szept. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :D

Kedves első, van bennem fantázia, írtam is 1-2 ötletet, de ez az első komoly kapcsolatom, ennyire ne harapd le a fejem kérlek :)

2023. szept. 3. 16:25
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Minek neki, úgyis áll a pöcse. Ő csábítson el téged.
2023. szept. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!