Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én úgyvélem szerelem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én úgyvélem szerelem nem létezik talán a Nőknél létezik de Férfiaknál tuti nem olvastam egy oldalon hogy a Férfiaknak megkell hagyni a vadászatot mert úgy érzik magukat Férfinak nem tudom Férfi vagy Nő írta a cikket de ha Nő biztos egy olyan Nő ?

Figyelt kérdés
2023. jún. 17. 10:54
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
nem tudom szó szerint csalta meg de akkor is pedig úgy tűnt hogy boldog család al az unokatestvérem azt mondta vele fogja le élni az életét hát nem
2023. jún. 17. 12:05
 12/16 anonim ***** válasza:
45%

Mi az, hogy lehet is férfigyűlölő? :D A nőgyűlölőkről mit gondolsz?

Igazából mindkét nemet nevetséges gyűlölni, mert sokféle emberből állnak. Amíg valaki így hisztizik, addig inkább vonja ki magát a társadalomból és kezdjen el felnőni.

2023. jún. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
pedig a gyerekek apjának az apja is szakítottak régen
2023. jún. 17. 12:07
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen, hogy minden nő meg minden férfi ugyanolyan. Szerelmes mindenki tud lenni, de ez mindenkinek mást jelent. És nem feltétlenül elég a szerelem egy jó kapcsolathoz. Aztán vannak hűségek és csalárd egyének mindkét nemből, ahogy vannak empatikusak és vannak önzők. A társadalmi elvárás jelenleg az, hogy monogám legyen egy kapcsolat, de mégis a nőknél az az érték, ha hűséges és kb. szűzen megy férjhez, egy férfinál meg ha trófeákat gyűjt, hogy folyton bizonyítsa nem is tudom, kinek, hogy mekkora benne a potenciál. Szerintem meg minden a felek közötti megállapodáson, őszinte kommunikáción kellene alapuljon. És akkor mindenki olyannal állna össze, akivel azonosak az elképzelései, ahelyett, hogy csak azt hinné, a másik ilyen vagy olyan, meg hazudozna arról, ő kicsoda.


(Központozást meg azért lehet tenni a mondatok közé (vessző, pont, mondatkezdés nagybetűvel...) és akkor érthetőbb lenne a kérdésed. Így összefolynak a mondatok, nehéz követni, melyik meddig tart.)

2023. jún. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Eléggé összeszedetlen a kérdés. Nyugodj me és fogalmazd át kérlek érthetően.
2023. jún. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"félek párkapcsolatba bele menni"

Aki mer, az nyer.

Aki fél, és nem megy bele, azzal biztosan nem is történhet semmi jó.

2023. jún. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!