Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én úgyvélem szerelem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én úgyvélem szerelem nem létezik talán a Nőknél létezik de Férfiaknál tuti nem olvastam egy oldalon hogy a Férfiaknak megkell hagyni a vadászatot mert úgy érzik magukat Férfinak nem tudom Férfi vagy Nő írta a cikket de ha Nő biztos egy olyan Nő ?

Figyelt kérdés
2023. jún. 17. 10:54
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
kérdőjelet azért írtam mert igy engedte kiírni
2023. jún. 17. 10:54
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Lol, létezik mindkettő nemnél, még akkor is, hogyha biszexuálisak, leszbikusok, melegek, transzik, panszexuálisak, asszexuálisak, egyedül akkor nem, ha aromantikusak, gyogyósak, fogyatékosak, felszínesek, önzők, éretlenek.
2023. jún. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
szerintem ha létezik szerelem mindkét félnél nem érdekli a vadászati ösztöne hogy emiatt Férfi
2023. jún. 17. 10:56
 4/16 A kérdező kommentje:
25N
2023. jún. 17. 10:57
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes igazán és érett, normális, akkor másra maximum rá néz, de te veled hasonlítja össze, azt tartja hogy ezerszer jobb, szebb vagy és más nem kell neki. Ha "csak" szeret, akkor tetszhet neki más, ha nem olyan mélyen szeret, de tisztel, akkor inkább szakít, nem lép félre, ha nem tisztel se ne szeret, akkor hűtlen.
2023. jún. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
fura , hogy ennyire szélsőségesen tekintessz egy dologra.
2023. jún. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Létezik, csak a mostani időkre jellemző tinderes társkeresős kapcsolatokban kizárt.
2023. jún. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Azért félek párkapcsolatba bele menni mivel ha létezik de csak a nők tudnak azok lenni akkor lehet csalódnák ha csak megbámulna valakit illetve látnám rajta hogy megkíván valakit nem csak az első kapcsolatra értem



de ha vele szakítanák akkor más férfiban se bíznák

2023. jún. 17. 11:25
 9/16 anonim ***** válasza:

Miért ne létezne? Mindkét nemnél létezik a szerelem.


(Amúgy wow... A 7-es konkrétan egy férfigyűlölő, de valahogy őt nem támadta be senki... Sőt, elég jó a pontozása is. Fura ez az oldal.)

2023. jún. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Lehet is férfigyűlölö

nem hiszek benne de nem kizárt de férfiak nem azok az unokatestvéremet is megcsalhata a pasija nem mondta senkinek de gondolom azért és 2 gyereke van 10 éves illetve négy éves fiúk jó példa

2023. jún. 17. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!