Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyek mi volt a legfontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek mi volt a legfontosabb tulajdonság /akár külső, akár belső/ ami miatt úgy döntöttetek, hogy Ő lesz a párom? Lehetőleg csak egy dolog. Feleségem sok év után mondta, hogy a fene nagy eszem. Nem tudom eldönteni, hogy ez negatívum vagy pozitívum?

Figyelt kérdés
2023. jún. 3. 17:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem tudom. Megláttam, váltottunk pár szót és már vonzódtam hozzá. Később pedig egy csomó tulajdonságába beleszerettem, nem tudok egyet kiemelni... Abba szerettem bele, , hogy ő ő... Egyedi, megismételhetetlen, különleges.
2023. jún. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Pozitívum! Bárcsak én is így döntöttem volna.

Nekem az, hogy azt hittem ő még annál is jobban szeret engem, mint én őt. Tévedtem.

2023. jún. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
A sok dolog összessége, de ha muszáj kiemelni valamit, akkor azt mondanám, hogy jól éreztem magam vele már az elején is, megvolt az összhang és olyan természetes volt az egész emiatt, nem volt se feszengős, se erőltetett.
2023. jún. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Tekintély övezi es általa engem is. Ha van mögöttem egy valódi Férfi (kiállasa van, eesetleg státusza is, híre), valahogy minden tróger bepróbálkozó rusnya meg szexre menő f.sember visszafogja magát. És egyből tudja mindenki hol a helye.


Ez az a kisugárzás kiállás, ami engem vonz.

2023. jún. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%
*Amikor úgy a barmok egyből behúzzák a fülüket f.rkukat amikor megtudják kivel vagyok. Hirtelen én leszek a Madonna. Nyalnak csicskulnak udvariaskodnak egyből. Ha leülök kérek e párnát. És csak a megjelenés is elég nagyon sokszor.
2023. jún. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nagyon hasonló volt hozzám sok szempontból
2023. jún. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon nehéz egyet kiemelni, de talán a humora. Alig ismertük egymást két napja, és ő már simán megengedte magának hogy tréfálkozzon velem, pl elcsenje a karkötőmet, elrejtsen valamit a táskámban és hasonlók. Ez felbátorított arra hogy én is hasonlóan tegyek vele. Nem éreztem magam feszélyezve mellette és tudtam, vagy mindketten tudtunk önmagunk lenni. Nem voltak kínos beszélgetős körök, olyan volt mintha ezer éve ismernénk egymást. Ez fogott meg benne.
2023. jún. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

A határozottsága, ami kis és nagy dolgokban nyilvánult meg. Pl.kézen fogott és úgy vitt át a zebrán 29 éves létemre, hogy balra néz, jobbra néz, nagyot lép, mehet. Meg felhúzta a cipzárt a kabátomon és megigazította a sapkámat. Imádtam mellette kislánynak érezni magam. Biztonságot adott.

Kár, hogy az évek alatt mindez elmúlt. Már nem szeretem, biztonságban se lennék, ha rá hagyatkoznék, kénytelen vagyok egy sor olyan dolgot kézben tartani, amitől már nem látom férfinek.

2023. jún. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A legvonzóbb tulajdonsága az önuralma.

A te esetedben szerintem elviccelte a feleséged

2023. jún. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt a fajta meleg, biztonságos, kedves, elfogadás érzést találtam meg, amit még gyerekként a szüleimnél sem.

Nincs kritizálás, bántás, csak kedvesség és puhaság, ahová mindig hazaérkezhetek és feloldódhatok ebben.

2023. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!