Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha egy olyan lány tetszik akinek párja van?

Figyelt kérdés

Tudom a kérdésem rosszul hangzik. Természetesen eszem ágában sincs kezdeményezni, sem pedig belerontani a kapcsolatukba. A lányt az öcsém és az ő barátnőjén keresztül ismerem, az ő baráti társaságából. Eddig többnyire csak köszöntem neki, első látásra már szimpatikus volt, ráadasul az öcsémék is jókat mesélnek róla, tehát emiatt is van az hogy bejön nekem.


Alapból ignoráltam és elintéztem magamban annyival hogy ,,wow de jó csaj, kár hogy barátja van". Viszont öcsémék nem rég mesélték hogy eléggé szarul jön ki a párjával és a múltkor már úgy beszélt nekik róla hogy szakítani akar vele. Na ez kavarta fel bennem a dolgokat...jelenleg nem tudom mi van velük, én tényleg csak egyszer-kétszer összefutok velük, mivel én annyira nem tartozok bele öcsémnek a haveri társaságába.


Jelenleg pedig egyszerre van bennem az a vívódás hogy ha még együtt vannak azt nekem tiszteletben kell tartanom, ha viszont szakítottak (mert az is lehet hogy már ez megtörtént), akkor meg nyilván ég bennem a vágy hogy jó lenne randizni és stb. na de persze ha szakítottak is, vajon készen áll e rá hogy újra megpróbálja mással esetleg.


Az egész annyira káosz és némileg kínosnak is érzem. Öcsém barátnőjének a legjobb barátnője ez a lány, de akkoris kínosnak érzem hogy rákérdezzek. Nem tom mit kéne tennem.



2023. máj. 11. 15:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha tényleg rossz kapcsolatban van, hajts rá, mikor kiszállt belőle. Bár van aki inkább marad egy ilyen kapcsolatban, minthogy kiszállna. De tételezzük fel, ő nem így gondolná.
2023. máj. 12. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
10-es, persze ez nem kérdés. Nem áll szándékomban. Inkább arra hajlanék hogy felejtsek. Igazából itt csak kiírtam magamból a bajomat, bízva abban hogy esetleg kapok egy két jó tanácsot vagy ilyesmi. De köszi amúgy!
2023. máj. 12. 08:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!