Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kaptam a páromtól egy telefont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaptam a páromtól egy telefontokot ami nem tetszik, elmondjam neki vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Annyira örömmel adta és azt mondta reméli tetszeni fog:/ ráadásul elég drága is volt. Szóval azt mondtam h tetszik nem akartam megbantani. Meg jól esik h gondolt rám de nagyon mellé nyújt sajna:( meg szeretem a mostani telo tokom nem akartam lecserelni de most azt hordom amit tőle kaptam h ne essen rosszul neki:/ azon gondolkoztam hordom 1 ideig aztán majd lecserelem 1 masikra idővel.. vmi olyasmi szöveggel h meguntam.. de annyira kellemetlen ez az egssz:( tudom h csak jót akart h örüljek és örülök is h gondolt rám csak annyira nem tetszik:( nem tudom h ha elmondanam akkor mi lenne, biztos rosszul esne neki:(
2021. aug. 19. 08:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
Hord egy ideig, aztán "véletlenül" baja esik, pl ráborult az aceton és megmarta. Saaaajnos. Legközelebbit meg válasszátok ki közösen. Bár nem tudom elképzelni, hogy egy tokon mi lehet drága 😅 Szerintem lehúzták szegényt, Aliexpress-en biztos vagyok benne, hogy ugyan azt megkapja töredékért.
2021. aug. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Ha most nem kezeled ez a problèmàt később több mindent fogsz kapni ami nem tetszik


A szó ereje, ha megvan a számla cseréld be màsra

2021. aug. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azért volt drága mert ez egyedi tok ő tervezte rá a mintát.. csak sajnos nekem nagyon nem tetszik pedig ő azt hitte tetszeni fog mert az 1ik kedvenc markam van rajta .. viszont ez inkább fiús stílusú tok lett én meg a nagyon csajos színes tokokat szeretem:(
2021. aug. 19. 09:03
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Ha megvan a számla, vissza lehet vinni és kicserélni másikra.
2021. aug. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Ha örömmel adta, még dolgozott is vele figyelemmel és szeretettel, és te azt hazudtad, hogy tetszik, akkor most már ne szólj semmit.
2021. aug. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát ez a cserelos dolog pont azért nem fog menni mert egyedi tervezésű minta van rajta, az ilyet nem cserelik. De amugysem szeretném megbantani:(
2021. aug. 19. 09:29
 7/16 A kérdező kommentje:
6os nem szólok de akkor viszont mennyi idő után csereljem le arra hivatkozva h meguntam és ne tunjon fel neki h mennyire utálom?
2021. aug. 19. 09:33
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem kellett volna kamuzni neki és akkor max. eltehetnéd emlékbe, ha nem is használod. Felnőtt ember, nem borult volna a kardjába. Így viseld a hazugságod következményeit és a vele járó csalódást
2021. aug. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
#8 Ez nagy kapcsolat lesz, ha egy tok miatt ennyire kamuzol és besz-ri vagy :)
2021. aug. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

Ha már úgyis döntöttél , miért tetted fel a kèrdèst?


Jó tokcserèlgetèst ( ha együtt vagytok fel, ha nem akkor le ) ♿

2021. aug. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!