Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha tetszik egy volt osztálytársam?

Figyelt kérdés

Volt egy idő amíg osztálytársak voltunk, hogy teljesen odáig voltam érte, pedig soha nem is beszéltünk az évek alatt. Aztán ez az érzés elmúlt, de most valamiért megint előtört belőlem.

Nem is értem miből fakadhat megint ez az egész. Nem tudom mit tehetnék ellene, hogy elfelejtsem, hiszen már kb semmi esély nincs rá hogy valaha is legyen köztünk valami. Nem hiszem hogy az általam érzett szimpátia valaha is kölcsönös lett volna.

Szóval segítsetek mi tévő legyek hogy kiverjem a fejemből? Már 1 hete minden gondolatom körülötte forog, és ettől kivagyok már teljesen.

20/l


2021. okt. 9. 01:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem keresed meg? Ki érti a nőket... 🤷‍♂️
2021. okt. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Magam se tudom🤷🏽‍♀️ Nagyon fura lenne ha csak úgy a semmiből ráírnék, főleg úgy hogy soha nem is beszéltünk. Meg én amúgy sem vagyok ilyen kezdeményező típus. Az lenne a legjobb ha elfelejteném

Bonyolult ez az egész

2021. okt. 9. 01:50
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy kezdeményező típus, inkább életed végéig ábrándozol róla, hogy majd telepatikus úton megsejti, hogy tetszik neked, és megjelenik a házad előtt egy gyűrűvel?
2021. okt. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Már 1 hete, ez borzasztó.. Közöd nincs hozzá, már akkor sem ismerted, felejtsd el!
2021. okt. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem is ismered, hiszen még csak nem is beszélgettetek.

Te egy ideálképet kergetsz, amit a külseje alapján elképzeltél róla.

Valójában nem létezik.

Keress kapcsolatot, barátkozz, végy részt programokon, azok majd kimossák a fejedből ezt a gyerekséget.

2021. okt. 9. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
nekem az is tetszik akin nincs 80 kiló és luk van alatta.. sorry.
2021. okt. 9. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
1: ott a pont..:DDDDDDD
2021. okt. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgyse látod többet nem mindegy mit gondol rólad? Keresd meg és hívd el valahová. Nem kell ajtóstul rontani a házba, mondd h kaptál két jegyet valahova vagy akármi es lenne e kedve eljönni vagy ilyenek. Szerintem ragadd meg az alkalmat.
2021. okt. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Hívd el valahova és mondd el neki az érzelmeidet. Ha ő is hasonlóan érez, akkor nyert ügyed van, ha meg elutasít, könnyebb lesz elfelejteni.
2021. okt. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
Hívd el valahova de NE mondd el az érzelmeidet, könyörgök. Hagyd hogy kialakuljanak benne a dolgok, hagy udvaroljon. Csak érzelmi autisták rohanják le a másikat egyből egy szerelmi vallomással.
2021. okt. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!