Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfiak nem tudnak szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nem tudnak szerelmesek lenni? csak a szex érdekli őket? gondolok itt a hűtlenségükre

Figyelt kérdés
2023. márc. 13. 13:58
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
20-as WTF?
2023. márc. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
9%
19. Serdülő korba saját döntésből lehet ilyet, már ahol még nem illegális, euróbába meg már a 2 éves fiút csajjá operálják mert most az a pc.
2023. márc. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
81%

22

Ja, a kulcsszó a saját döntés. Nagyon érdekes, nem? :D


Ha AKAROM, eladományozhatom a vesémet, de AKARATOM ELLENÉRE nem foszthatnak meg tőle.


Mennyire különös, ugye? :DDDD

2023. márc. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
46%
Ha azt akarják hogy szomorúan halj meg még mindig mosolyoghatsz hogy ne kapják meg.
2023. márc. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
61%
10. Mi van? A leszbika rovatba nem mentél át pedofilozni? Vagy csajoknak szabad?
2023. márc. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
0%

10. Azért a hello kitty-s kiscsaj bőven ki tudná csavarni a brét. Kell ennél több? Nem hiszem. Inkább egy ilyennel dugnék mint egy 40-es anyukával aki az általános iskola előtt várja a két gyerekét +30kg felesleggel, zsíros hajjal. Nálam a szexhez nem kell érzelem, csak kizárólag szexuális vonzalom. Az pedig a fiatal, egészséges vonzó nőkből árad.


A nőknél a szexuális vonzalom más forrásból ered, de az az igazság hogy az sem több mint a férfiaké. Más. Ennyi.


Voltam szerelmes 10-en, 20-on évesen. Ma már 40 felett nem tudnék az lenni, nem is szeretnék. Ennek az egésznek biológiai okai vannak. 40 felett egy 40 feletti nőtől nagyon nem szeretnék már gyereket, így a természet gondoskodik arról hogy nem is érezzek kényszert arra, hogy leszálljon a lila köd mint anno 20 évesen. Eygébként hogy ki kit tart szexuálisan vonzónak, az sokkal bonyolultabb, de egyben egyszerűbb is mint gondolnád! Bonyolult, mert az összes érzékszerved +6 hatodik is dolgozik ilyenkor, a ferromonok, a hormonok, minden. Tudat alatt hozod meg a döntést. Egyszerű, mert olyat választasz mint te magad. Én sportos, izmos voltam mindig is. Nekem ugyancsak az ilyen egészséges típusú nők jöttek be. Teljesen mindegy hogy házas vagyok, ha látok egy ilyen nőt, az 100% hogy tetszeni fog, és az is biztos hogy beindítja a szexuális fantáziámat.

Kapaszkodj meg, sosem léptem félre, holott már számtalanszor megtehettem volna top kategóriás nőkkel úgy, hogy már ruha nélkül feküdtek előttem. Na erre varj gombot!

2023. márc. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
74%
22-es te bolond vagy.
2023. márc. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
27. Kérlek taníts érvelni.
2023. márc. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem a nőket védve, de szerintem a leszbis kérdésre nem (csak) nők válaszoltak. Az alkategória nem feltűnő, simán benézi az ember. Ezért jobb a kérdésben is oda írni, hogy leszbi nők válaszait várja a kérdező. "Kíváncsi Kalandozó" pl azt hiszem kapásból férfi. Én amúgy bi nő vagyok, és határozottan az 1. nőt mondanám. Nem a kora miatt, hanem mert érdekesebbnek tűnik.

A kérdésre válasz; Ez ugyanolyan káros általánosító kérdés, mint hogy minden nő pénzéhes krva-e. Természetesen a férfiak is emberek, tehát ugyanúgy tudnak szerelmesek és hűségesek lenni.

2023. márc. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Tessék pár szerelmes vers, amit férfiak írtak:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2023. márc. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!