Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Friss kapcsolatban túlzás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolatban túlzás lenne egy ilyen ajándék?

Figyelt kérdés

Holnap lesz a barátom névnapja és szeretnék neki venni egy PlayStationt, úgy tudom most az 5-ös a legjobb. Mindig nézegeti a MediaMarktban, de aztán lebeszéli magát, hogy úgy sem használná ki meg kell a kocsijára pénz, mert sok a baja stb. Közben az egyik barátjához szokott így hétvégén átjárni fifázgatni és biztos vagyok benne, hogy szivesebben csinálná otthon. Nekem simán belefér és nem okoz gondot az ára, de hajlamos vagyok túlzásokba esni ajándékok terén és még csak 2 hónapja vagyunk együtt. Tartok attól, hogy kellemetlenül érintené, hogy egy szimpla névnapra ilyen ajándékot adok, de tényleg szeretnék örömöt okozni neki. Szerintetek túlzás lenne?

Egyébként abszolút nem értek ezekhez a dolgokhoz, hátha itt valaki tudja: ha megveszem a konzolt akkor meg kell vennem hozzá külön a fifát? Mármint a CD-t vagy mi az vagy ez is olyan, hogy magán az eszközön vannak a játékok és elő kell fizetni X összegért rá?


2023. márc. 11. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Túlzás.
2023. márc. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyon enyhe kifejezés rá!
2023. márc. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, túlzas. 2 hónapja vagytok együtt, nem is egy irgalmasan nagy ünnep, PS-t semmiképpen ne vegyél ebben a szituációban.
2023. márc. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nevnapra, két hónap után sok.

Úgy belefog bonyolódni a játékba, hogy figyelembe se fog venni, ha meggveszed neki. :D

Azt akarod?

2023. márc. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Névnapra nem illik ilyen értékű ajándékot venni, főleg magadnak ártanál azzal, ha otthon lenne egy PS-je, mert kevesebb ideje jutna rád.

Ps. Privátban elküldöd az onlyfans fiókod? Talán feliratkozom én is.

2023. márc. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is túlzás. Valami apró dologgal lepd meg.
2023. márc. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Vedd meg magadnak, es legyen az az ajandek, hogy nalad tudja hasznalni, nem a haverjahoz kell jarkalnia. Szamtalan jatek van, amivel valoszinuleg te is jol ellennel.
2023. márc. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen túlzás, hiába férne bele neked anyagilag. 2 hónap után semmilyen alkalomra nem kéne ilyen értékű ajándékot adni, főleg nem egy névnapra. Lehet kellemetlenül érintené még akkor is, ha amúgy szeretné és úgy érezné, hogy mikor neked lesz szülinapod, névnapod, akkor neki is hozni kéne ezt a szintet. Nem jó ötlet. Valami sokkal kisebben gondolkodj.
2023. márc. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, túlzás.
2023. márc. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Túlzás nagyon is. Sőt valszeg kellemetlenül is érintené, mert lehet azt érezné, hogy majd viszonoznia kell hasonló mértékben, vagy nagyobban (szülinap, karácsony) és lehet ő meg nem teheti meg.


Inkább legyél jófej, hadd menjen a barátjához, ott játszanak, veled meg majd csinál mást.

2023. márc. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!