Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sokszor olvastam már, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor olvastam már, amikor valaki a rossz kapcsolatáról panaszkodik, hogy "ne félj lépni, majd jön más, aki megbecsül, aki úgy szeret, hogy a csillagokat stb." Én kiléptem, de attól félek, mi van, ha ez a vigasztalók részéről csak egy hangzatos...?

Figyelt kérdés
jóslat?
2023. márc. 8. 08:03
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Szerintem nálam nem azzal van a baj, hogy ne érteném. És kapcsolatokat se hajszolok. Nem teszek egy szalmaszálat se keresztbe azért, hogy kapcsolatba kerüljek valakivel, se romantikusba, se másmilyenbe. De érzem, hogy szeretnék szerelmet. És attól félek, hogy nem lesz, nem lesz belém szerelmes már senki, vagy én nem leszek soha szerelmes senkibe. Vagy nem abba, aki belém.
2023. márc. 8. 09:13
 12/21 anonim ***** válasza:
67%

Hm, ha nem lesz már szerelem, akkor is összejöhetsz olyan pasival, aki tisztel és szeret mint embert. Nem fog hazudni, félremenni stb.

Nem minden a szerelem, amúgy is elmulik és vagy szétválnak a párok vagy együtt maradnak, mert az őszinte mély szeretet és tisztelet összetartja őket (+gyerek, ház, vagyon).

2023. márc. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Igen, akkor ez utóbbi az (12), amit nem egyformán látunk vagy értékelünk. Neked nem (lenne) fontos a szerelem, nekem meg úgy tűnik, igen. Lehet, hogy majd később így gondolom, érzem, ahogy te most, de nem gondolom, hogy az részemről elfogadás lesz, csak beletörődés. Fontos dologra világítottál rá, köszi.
2023. márc. 8. 09:30
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha már öregebb leszel meglatod úgy fogod gondolni te is. Örülsz hogy olyan társra akadsz, akire számíthatsz, mert egyedül öregnek lenni nem olyan jó dolog.

Egyébként lehet 45 évesen (+) találkozol a szerelemmel ezt senki nem tudja, csak olyan opciót írtam, ami még minél jobb mint magányosan végezni.

2023. márc. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Én már öregebb vagyok.
2023. márc. 8. 09:43
 16/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, te most akkor kapcsolatban vagy vagy sem? Ha valaki egy rossz, érzelemmentes, esetleg bántalmazó kapcsolatban van, annál még egyedül is jobb lenni, szerintem. Plusz, ha kilép, van esélye, hogy jobbat találjon. Ha bennereked és csak szenved, akkor nem lesz változás. Megígérni senki sem tudja, hogy jön jobb, nyilván ezt senki sem tudhatja. Nekem pl jobb egyedül, mint rossz, megalázó kapcsolatban, ahol megcsaltak, mint a legutóbbi is volt.

Neked most tkp mi a problémád? Hogy nem találsz társat? Erre sincs garancia, sajnos, hogy fogsz.

2023. márc. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Egyedülálló vagyok és a félelmem nem az, hogy egyedül maradok, tudom, hogy lehet még társam. A félelmem az, hogy amilyen kapcsolatból kiléptem, annál jobb kapcsolatom nem is lesz, holott ezzel szokták kilépésre biztatni az embereket. További félelmem, hogy a szingliség nem hozza el azt a boldogságot nekem, amit másoknak állítólag elhoz.
2023. márc. 8. 10:00
 18/21 A kérdező kommentje:
Engem nem csaltak meg.
2023. márc. 8. 10:01
 19/21 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért vagy egyedül, mert azt hiszed, hogy annál jobb kapcsolatod nem lesz, mint amiből kiléptél. Amúgy miért léptél ki akkor, ha az jó volt?
2023. márc. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
De hát én egyáltalán nem írtam, hogy a megszakított kapcsolatom jó lett volna.
2023. márc. 8. 10:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!