Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sokszor olvastam már, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor olvastam már, amikor valaki a rossz kapcsolatáról panaszkodik, hogy "ne félj lépni, majd jön más, aki megbecsül, aki úgy szeret, hogy a csillagokat stb." Én kiléptem, de attól félek, mi van, ha ez a vigasztalók részéről csak egy hangzatos...?

Figyelt kérdés
jóslat?
2023. márc. 8. 08:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
30%
Egyáltalán nem biztos, hogy lesz jobb.
2023. márc. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Ha ezt másoknak megfogalmazom, azt szokták mondani, nem kell mindenáron kapcsolatban lenni, egyedül is lehet boldognak lenni, sőt. Legyél magad egész stb. Én biztosan tudom, hogy szeretnék kapcsolatban boldog lenni. Megvagyok egyedül, de boldognak nem mondanám magam.

Illetve még egy valami: biztosan van olyan ember, aki valóban, nagyon szeretne engem, mindent megtenne, a kedvemet keresné stb. De ettől én még nem fogok automatikusan viszont belészeretni. Hogy lehetne mindezeket föloldani?

2023. márc. 8. 08:05
 3/21 A kérdező kommentje:
1: pont ez az én félelmem is. Akkor miért mondják mások ezt?
2023. márc. 8. 08:05
 4/21 anonim ***** válasza:
63%
8 milliárd ember van a világon, ha fiatal vagy akkor azért elég jó eséllyel indulsz!
2023. márc. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fiatal. Ebben az esetben ássam el magam?
2023. márc. 8. 08:06
 6/21 anonim ***** válasza:
70%

nem!

Csak kevesebb a lehetőség és a jó lehetőség is!

2023. márc. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
Nem hangzatos duma ez. Nézd meg azokat az embereket, akiket 20-25-30 évet olyan házasságokban éltek le, ahol nem voltak megbecsülve vagy szeretve. Mindegyik egy lelki roncs.
2023. márc. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
8.06 Ebben az esetben írj rám!
2023. márc. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Igen, mondani könnyű. Nem érdemes másoktól tanácsot kérni, hiszen senki nincs a helyünkben. Döntés előtt ilyen mellette-ellene listát kellene készíteni, az többet segít.

N

2023. márc. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Èn se èrtettem soha ezt a legyèl magad boldog dolgot. Mindaddig amíg ki nem próbáltam. Addig mániákusan kerestem a kapcsolatokat, az se számított hogy boldog e vagyok benne. Aztán egyszer fordult valami, kilèptem az akkori rossz kapcsolatomból.

Magamba fektettem mindazt amit eddig a kapcsolatokba tettem. Jól èreztem magam, kivirágoztam.

Nem kerestem senkit, de vonzottam a fèrfiakat.

Majd jött is az a fèrfi akivel boldog vagyok tiszta szívemből. Elsőnek tènyleg meg kell szeretnünk magunkat, tisztelni magunkat. Mert ha erre mi magunk sem vagyunk kèpesek, hogy várjuk el mástól.

2023. márc. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!