Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek vége a kapcsolatna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vége a kapcsolatnak? 3 hónapja vagyok együtt egy férfival, igaz kicsit idősebb nálam de ennek jelentősége nincs, ettől még ugyanúgy szeretem. Két hetet kint volt Németországban dolgozni. Én sokat féltékenykedtem, bizalmatlan voltam.

Figyelt kérdés
Néztem a facebook profilját mert feltűnt hogy egyre több az ismerőse. Sokszor lájkolgatta más lányok képeit is, szemet is szúrt nekem. Meg is kérdeztem tőle hogy miért nézi őket folyton, annyit válaszolt csak ismerősök. Egy hete hazajött, úgy volt találkozunk eljön hozzám, nagyon vártam, készülődtem. Hívtam telefonon többször is, de nem vette fel sosem, messengeren is kerestem arra sem reagált. Megígérte hogy eljön hozzám, erre még a telefont se vette fel sosem. Megkérdeztem tőle hogy csajozik-e onnantól kezdve felborult minden, hogy én nm bízom benne, miért áskálódok utána, miért vonom kérdőre. Azóta nem is beszél velem, látni se akar szerintem. Pedig én már teljesen bele szerelmesedtem, ezt tudja ő is. Lehet hogy nem akar többet tőlem semmit, ennyi volt az egész kapcsolat? Nekem nagyon hiányzik, és nagyon fáj ez az egész, de ő szarik rám. Azt mondta hogy megbántottam nagyon, és hogy összetörtem teljesen. Kerestem többször de csak megnézi az üzeneteimet, semmi válasz. Lehet jobb lenne örökre egyedül maradni. Mondta hogy miért vonom állandóan kérdőre én csak vele akartam lenni.

2022. dec. 28. 17:21
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
66%

A szerelem sem mindig elég,sajnos.

:/ Az ilyen meg sem érdemli hogy akár csak rá gondolj.

2022. dec. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Már mindenhonnan letiltott. A számomat is. Annyit sem mondott hogy vége.
2022. dec. 29. 08:57
 23/30 anonim ***** válasza:
Akkor ugye most már szerinted is vége?
2022. dec. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Igen nyilvánvaló. Azért még egy elköszönest mondhatott volna
2022. dec. 29. 09:32
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

#24

Igen, így lett volna tisztességes, de még ennyit sem értél meg neki, hogy vállaljon egy újabb jelenetet az előzmények függvényében.

2022. dec. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Kár is volt belezugni
2022. dec. 29. 09:40
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kár volt. Most viszont ideje elfelejtened és a tanulságokat levonni a saját viselkedésedről is, és az övéről is.
2022. dec. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Már meg is van az új kapcsolata. Miért is voltam én olyan bizalmatlan
2023. jan. 6. 12:47
 29/30 anonim ***** válasza:
Ne az ő életével foglalkozz, hanem a sajátoddal.
2023. jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Persze tudom
2023. jan. 6. 17:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!