Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek vége a kapcsolatna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vége a kapcsolatnak? 3 hónapja vagyok együtt egy férfival, igaz kicsit idősebb nálam de ennek jelentősége nincs, ettől még ugyanúgy szeretem. Két hetet kint volt Németországban dolgozni. Én sokat féltékenykedtem, bizalmatlan voltam.

Figyelt kérdés
Néztem a facebook profilját mert feltűnt hogy egyre több az ismerőse. Sokszor lájkolgatta más lányok képeit is, szemet is szúrt nekem. Meg is kérdeztem tőle hogy miért nézi őket folyton, annyit válaszolt csak ismerősök. Egy hete hazajött, úgy volt találkozunk eljön hozzám, nagyon vártam, készülődtem. Hívtam telefonon többször is, de nem vette fel sosem, messengeren is kerestem arra sem reagált. Megígérte hogy eljön hozzám, erre még a telefont se vette fel sosem. Megkérdeztem tőle hogy csajozik-e onnantól kezdve felborult minden, hogy én nm bízom benne, miért áskálódok utána, miért vonom kérdőre. Azóta nem is beszél velem, látni se akar szerintem. Pedig én már teljesen bele szerelmesedtem, ezt tudja ő is. Lehet hogy nem akar többet tőlem semmit, ennyi volt az egész kapcsolat? Nekem nagyon hiányzik, és nagyon fáj ez az egész, de ő szarik rám. Azt mondta hogy megbántottam nagyon, és hogy összetörtem teljesen. Kerestem többször de csak megnézi az üzeneteimet, semmi válasz. Lehet jobb lenne örökre egyedül maradni. Mondta hogy miért vonom állandóan kérdőre én csak vele akartam lenni.

2022. dec. 28. 17:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%

Ó, szerintem ez tipikus esete annak, mikor az egyik fél érdektelen a másikkal szemben, de ezt visszafordítja a másikra, mivel egy görény.


Fontos, ha nem keres soha, nem érdekled őt. Ahhoz gyáva, hogy lezárja.

Viszont sok önbecsülésed nem lehet a leírtak alapján, mivel annak ellenére futsz utána, hogy ő hülyére vesz.

2022. dec. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%
Van vaj a füle mögött. Szerintem sem akar tőled többet. Meggondolta magát. Törődj bele.
2022. dec. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Vagy csak dugni akart velem oszt kész arra jó voltam. Írtam neki nemrég de semmit se reagált rá. Nemrég találkoztunk is borzasztóan megvetően nézett rám. Én ha szeretek valakit akkor keresem nem leszarom
2022. dec. 28. 17:37
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ez ennyi volt, ahogy te is látod.
2022. dec. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne keresd,ne írogass neki!Teljesen egyértelmű,hogy sem akar már semmit!
2022. dec. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Elijesztetted. Nem normális a másik facebookját lesni, végignézni a női ismerősök képeit, hogy vajon melyiket lájkolta, nem normális kutakodni az új ismerősei után, számonkérni meg főleg nem. Ezt senki sem fogja tolerálni, főleg nem egy idősebb ember.
2022. dec. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
84%
Neki nem kapcsolat a tavkapcsolat.
2022. dec. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Nem tavkapcsolat volt. Csak két hetet volt külföldön. Számtalanszor bocsánatot elnézést kértem de rám sem hederit egyáltalán. Szerintetek ha akár meg tőlem valamit keresni fog ?
2022. dec. 28. 17:51
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod,hogy ezek után még keressen?
2022. dec. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Mert szeretem
2022. dec. 28. 17:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!