Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért teszi tönkre az alaptala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi tönkre az alaptalan féltékenykedés a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Valakinek volt már ilyen kapcsolata? Mit okozott abban a személyben, aki nem szolgált rá, mégis bizalmatlanok voltak vele szemben?

2022. febr. 7. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1/ Mert alaptalan.

2/ Mert nincs bizalom.

3/ Mert örök feszültség.

4/ Mert nincs harmónia.

5/ Mert nincs szeretet, csak birtoklási vágy.

6/ Mert a féltékeny párod örök gyanakvó, ezért meg kell gondolnod, hogy mit, mikor, hogyan mondasz neki.

7/ Nem a társad, nem számíthatsz rá.

8/ Mert határtalanul önző és korlátolt.


Mert az ilyen kapcsolat kilátástalan, perspektívátlan BÖRTÖN.

2022. febr. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Bennem végleges törést okozott. Amikor nap mint bizonyítanom kellett, hogy nem igaz az, amivel megvádol, egy idő után kikészítő. Ha ez ilyen, akkor kell a francnak kapcsolat. Inkább maradok egyedül.

N

2022. febr. 8. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ kiépítetted-e az elején a bizalmat a másik felé ugyertem nem tartották a kapcsolatot az exeddel, más csajokkal, pasikkal. Ha az elején ezeket csináltad akkor valszeg nincs bizalom. Azt kellene kiépíteni. Nyilván vannak féltékeny típusok és vannak akik kevésbé mutatják ki. Én azt vallom hogy ha a kapcsolat elején még van alapozva, akkor nincs féltékenykedés.

F

2022. febr. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert a masik nyeregben erzi tole magát es ezért kiábrándul
2022. febr. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert allandoan stresszbe vagy mikor gyanusit meg valamivel, foleg ha olyan agressziv es beteges szinten csinalja mint az exem.
2022. febr. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Totális kiábrándulást okozott. Rádöbbentem, hogy nem akarok úgy élni, hogy folyton magyarázkodnom kell, nem mehetek el kettesben a barátaimmal sehova, folytonos hiszti, és feszültség van. Ennél az egyedüllét is jobb volt.
2022. febr. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még az első barátom adott okot féltékenykedésre, ezt az érzést a következő kapcsolatomba is átvittem. Ott is, mint kiderült, volt egy csaj, akire jogosan voltam féltékeny, de volt neki több lány barátja is és azokra is az voltam, alaptalanul. Én nem tudtam akkor még, hogy létezik olyan, hogy egy fiú meg egy lány nem akar egymástól semmit és úgy beszélnek bizalmas dolgokról, akár szexről, önkielégítésről is. Őt zavarta, hogy ilyen féltékeny vagyok, mindig kimutattam, ha az voltam. Szakítottunk. Utána lettek bizalmas fiú barátaim és rájöttem, hogy ilyen tényleg van. Sajnos évekkel később megcsaltak és azóta sajnos újra féltékeny lettem, a mostani barátomnál is van, amikor az vagyok, na nem a lány barátaira, hanem ha látok (és sajnos direkt nézek oda, ha telefonozik) valami lány nevet, akit nem említett. Neki még nem mondtam és nem is fogom szerintem, magamban kell leküzdenem ezt. Még friss a kapcsolat, nem ismerek mindenkit, akivel beszél és szerintem nem is kell. Próbálom tudatosítani magamban, hogyha jól érzi magát velem és mindent megkap tőlem, akkor nem fog megcsalni. Ha mégis, akkor ő a gáz, nem én, hiszen meg kellett volna velem beszélnie a problémákat, ha meg én nem változtatok, akkor szakítani. Úgyhogy én most már nem teszem tönkre a kapcsolatomat alaptalan féltékenykedéssel. Ha van okod rá, hogy az legyél, ott meg maga a kapcsolat a rossz, nem te.
2022. febr. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért teszi tönkre a kapcsolatot?

Elég buta kérdés. Miért ne tenné tönkre?

Az embernek egy idő után elege lesz a folyamatos gyanúsítgatásokból. Hogy megyünk az utcán, szembe jön egy nőismerős, aki valaha régen talán tetszett is, és már ideges vagyok, hogy ha ráköszönök, megint cirkuszolni fog a barátnőm. Ha meg még három mondatot váltunk is egymással, még inkább.

A féltékenykedés az önbizalomhiányos emberek sajátja, akik állandó kontroll alatt akarják tartani a párjukat. Ilyen szerintem csak egy mazochistának kellemes.

2022. febr. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert ugyanolyan undorító, lélekölő és szerelemgyilkos, mint a megcsalás.
2022. febr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!