Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan, hogy a két fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy a két fél egyformán szereti egymást?

Figyelt kérdés
Pszichológusoktól hallottam, hogy valaki mindig jobban. Aki a kevesebbet kapja, hogy birkózik meg vele? Rossz érzés azért, nem?
2022. dec. 20. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hm, lehetséges, de azért ne felejtsük el, hogy mindenki másképp fejezi ki szeretetét és lehet azért érzi a másik, hogy nem szereti annyira a párja.
2022. dec. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Nincs ilyen, hogy egyformán, de a szeretet nem.olyan skála, mint pl a kövérség. Nem mérhető. Ezért nem rossz érzés.
2022. dec. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát, én nagyon szeretem, mikor a szerelmem kimondja szavakkal, de igazából a tettek mutatják, nem? Hiába mondja, ha mondjuk sose ér oda időben a találkozóra, sose kér bocsánatot, hiába kérem, hogy ne fingjon az orrom alá vagy ne szólítson úgy, ahogy nem szeretem, ha ezeket nem teszi meg. Akkor mégse szeret.
2022. dec. 20. 12:16
 4/10 A kérdező kommentje:
Lehet, és akkor lehet, hogy ott van a baj, hogy én mérni szeretném. Értékes felismerés, köszi.
2022. dec. 20. 12:17
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Én a mostani párommal úgy érzem, hogy egyformán rajongunk egymásért, de az ilyen kapcsolat nagyon ritka és ez sem tart örökké, lesz időszak, hogy egyik jobban szeret, mint a másik, aztán fordítva. Az előző kapcsolataimban érezhető volt, hogy vagy én, vagy a másik fél volt szerelmesebb.
2022. dec. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
Nincs, egyikőtök valahogy mindig jobban szereti a másikat , vannak pillanatok mikor egyformán szeretitek egymást, de nem mindig
2022. dec. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#3-as valójában a tettek számítanak, ez így van.


De lehet a párod így lett "megnevelve" ezért olyan amilyen.

Lehet azt hiszi te nem gondolod komolyan a szavaid, mert megkéred bizonyos dolgokra.

Nem kérni kell, hanem kerek perec kijelenteni, hogy neked nem tét ez a becenév és ha nem fejezi be te is kitalalsz valami bugyutat.


Az már nagyobb probléma, hogy késik és nem kér elnézést, de annak az oka lehet amit fentebb írtam.

Te döntsd el, hogy meddig bírod vagy mit teszel.

2022. dec. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
(*tetszik=tét)
2022. dec. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Melyik pszichológustól?

Azért sok olyan dolog van, amiben nincs teljes szakmai konszenzus. Ráadásul ez pont egy olyan dolog, amit objektíven nem lehet mérni. Miben mérjük, hogy ki hogyan szereti a másikat? Hogy hányszor írja le naponta, hogy "szeretlek"? Ugyan már... Hogy miket tesz? Még ez sem feltétlenül jó mérce, ráadásul ezt sem lehet objektív skálán mérni. Ez igazából egy érzelem. Ennek pedig legjobb esetben is csak megsaccolni lehet a mértékét, de sokszor még azt is nehéz.

Persze, vannak nyilvánvaló esetek, mondjuk amikor az egyik fél csak kényelemből, megszokásból, vagy csak azért van a másikkal, mert nem talált mást. De normális körülmények között nem lesz mérhető, hogy ki mennyire szereti a másikat. Éppen ezért nem is szoktam agyalni azon, hogy vajon barátnőm ugyanannyira szeret-e, mint én őt, mert egyszerűen egy nem mérhető dolgon őrlődnék. Szeret? Igen. törődik velem, és a kapcsolatunkkal? Igen. Az összhang köztünk megvan? Igen. Innentől kezdve felelsleges továbbgondolni.

2022. dec. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az esetek többségében sajnos így van.
2022. dec. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!