Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik az a kapcsolat ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az a kapcsolat ahol mindkét fél egyformán szereti egymást? Vagy az egyik mindig megalkuszik?

Figyelt kérdés

Én csak a két véglettel találkoztam. A barátnőim iránt általában nem érzek semmit. Csúnyán mondva csak kihasználom, hogy ők akarnak engem.

Az az egy két lány aki iránt többet éreztem meg velem volt így.

Létezik az arany közép út?


2020. máj. 5. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem létezik.

Csak néha úgy tűnik, hogy nem. De én magunkon úgy veszem észre, hogy a szeretetnyelvünk egészen más. Nekem kell a megerősítés szóban, fizikálisan, mert én ezeket csípőből teszem. A férjem nem a szavak embere, de ha valami komolyabb helyzet adódott olyan gyengédséget és támaszt nyújtott, amit csak az tud,aki őszintén szeret.

Szóval néha úgy festünk, mint ha nem egy nyelvet beszélnénk, de mindig révbe érünk vagy egy vita végén, vagy az ágyban.

Ott azért kiderül mennyire szeret, szeretem, mit vesztenénk.

2020. máj. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akkor a szüleid is csak megelégszenek egymással és nem szeretik egymást?


Igen létezik olyan kapcsolat, ahol mind a két fél szereti egymást.

2020. máj. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos létezik, csak sokan nem találják meg. Szerencse kérdése nagyban. Az pedig érthető módon nem mindenkinek opció, hogy ha nincs szerencséje, akkor egyedül kuksoljon a végtelenségig.
2020. máj. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2 Ezzel éppen telibe találtál :D

Anyám már rég lelépet mikor talált egy másik fickót. Hátrahagyva családot meg mindent.

2020. máj. 5. 16:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom. ☹️

De hidd el, nem mindenki ilyen. Sok kapcsolat kölcsönösségre épül.

2020. máj. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Létezik. Az egészséges kapcsolatok ilyenek.
2020. máj. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!