Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Működhet a kapcsolat, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet a kapcsolat, ha a lány orvos, a fiú pedig pincér? Buktatók?

Figyelt kérdés

2022. okt. 30. 22:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
A nő választ mindig: ha a nő elfogadta a pasit, akkor megvan a zöld jelzés.
2022. okt. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A lányon múlik
2022. okt. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
40%
pincérként nettó 300 ezer a fizu, rezidens orvosnak nettó 350 ezer. Hogfy a fenébe keres 2* annyit, mint te?
2022. nov. 1. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nekem is az jutott eszembe, hogy akkor nem jó helyen dolgozik a srác. Egy menő étteremben azért adnak borravalót bőven. Ha meg hétvégén lagzi van, ott illik szépen adni, mi 17 éve 50.000-et adtunk borravalónak.

Tudom, hogy most emelték az orvosok bérét, nem tudom pontosan mennyi, de azért milliókat biztosan nem kap egy rezidens.

Egyébként szerintem nem a pénz a buktatója a dolognak. Ha egyik sem irigy, és nem arra gondol, hogy enyém-tied, hanem arra, hogy minden közös. Nálunk az van, hogy én diplomás vagyok (igaz nem orvos), a férjemnek nincs diplomája. Volt, hogy ő keresett jobban nálam, de alapvetően inkább én keresek többet. Soha nem volt ez köztünk vita tárgya, megbeszéljük mire költsük a pénzünket, és hol ő fizet, hol én. Nem rejtegetjük egymás elől a pénzt. Én annak nem látom semmi értelmét, pláne, ha közös gyerekek is vannak.

Inkább egzisztenciális problémák merülhetnek fel. Egy férfinak szüksége van rá, hogy a nő felnézzen rá. Ha te szépen haladsz előre a szakmádban, és már osztályvezető főorvos leszel, ő meg még mindig csak egy pincér, akkor szerinted ezt ő hogy fogja megélni? Most egyébként mit látsz benne? Szép a teste, jó az ágyban, vagy van más is, ami miatt felnézhetsz rá? Ez nagyon-nagyon fontos egy férfinak. Lehet, hogy nem téged fog zavarni, hanem egyszer csak azt fogod észrevenni, hogy megcsal egy nővel, aki a nyomodba sem ér. És olyankor jön a kérdés, hogy mégis miért? Hát azért, mert az a nő felnézett rá, istenítette. Sajnos sok ilyen tönkrement kapcsolatot láttam hasonló okokból.

2022. nov. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem egy orvosnak a munkájában szellemileg állandóan készen kell állni (ahogy manapság mondják, ott kell lenni fejben). Hozzá hasonló élénk eszű partner illene, akiről viszont nehezen tudnám elképzelni, hogy tartósan pincér legyen, akitől a legnagyobb elvárt szellemi teljesítmény az lesz, hogy fejből elsorolja, milyen üveges sörökkel tudna szolgálni.

Mert vagy beleőrülne, vagy alkoholistává válna, vagy végképp elbutulna.

2022. nov. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze ha pincér jól keres , jól néz ki szerintem nem akadály a mai világban . Elvégre az elfogadás korszakát éljük a társadalmi értelmiségi rétegek összemosódnak .
2022. nov. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha értelmes a pincér srác, akkor szerintem simán összejöhet. Nyilván vannak olyanok, akikkel nem lenne témája egy orvosnak és az hosszútávon nem biztos, hogy működne. De ha egy érdekes személyiség, érdeklődő, nyitott, akkor simán működhet.
2022. nov. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17-es:

Az ilyen csak egy ideig lesz pincér, aztán továbblép.

2022. nov. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!