Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Működhet a kapcsolat, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet a kapcsolat, ha a lány orvos, a fiú pedig pincér? Buktatók?

Figyelt kérdés

2022. okt. 30. 22:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kapcsolat? Valamilyen biztosan.
2022. okt. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Szerelem kategória. Párkapcsolat akar lenni :)
2022. okt. 30. 22:38
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
mert szerinted mi az az indok, ami miatt nem működhetne?
2022. okt. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Igazából, ha nem működhet az valószínűleg az időhiány miatt lesz. Egyik szakmában sincs hétvége és ünnepnap sem nagyon.


(Persze gondolom nem erre számítottál, hanem a végzettségből fakadó eltérés aggaszt.)

2022. okt. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Igen, végzettség miatt egyrészt, meg az anyagiak miatt, mert itt a lány rezidensként is 2x annyit keres, mint a srác.


Az idővel annyira nincs baj, a lány nem ügyel még de nem is szeretne, a srác meg csak szombaton dolgozik néha, ha van rendezvény a munkahelyén. Egyébként minden nap végez kora délután.

2022. okt. 30. 22:44
 6/18 anonim ***** válasza:
40%
Nincs itt baj. Gondolom valami nagyon jokepu model arcu testu csavo, ilyenkor elengeditek a love hianyar.
2022. okt. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ügyelsz vagy sem, az nem választás kérdése lesz. Rezidenseknek kötelező valamennyi ügyeletet elvinni. Ha szakosodsz, akkor nyithatsz magán praxist, de egyelőre marad az állami szféra, az meg szpóroller az elején nagyon. Dolgoztam olyan fiatal dokival, aki reggel 7-kor vette fel a munkát és másnap délben tette le azt. Nyilván nem lehetetlen komoly párkapcsolatot kialakítani, de a másiknak türelmesnek kell lenni. Én ápolónő vagyok és a férjem nem tolerálta a kapcsolatunk elején azt, hogy havi 160-ért szétéjszakázom magam és hogy minden hétvégén dolgozom. Így hát váltottam - 3x annyit keresek asszisztensként magánban.
2022. okt. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Háziorvos rezidens a lány, nem kötelező, még szakorvosként sem, de azért köszönöm. Ő nem kórházban dolgozik, csak gyakorlatokon van ott és nem ügyeltethetik, mivel nem a kórház alkalmazottja.
2022. okt. 30. 23:20
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"Buktatók?"



Ha a pincer felbukik, ott tanyertores lesz.....



38F incel

2022. okt. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy barátom rezidens és a párja vendéglátós. Ami nehéz az időbeosztás. Mindegyik olyan hogy nincs fix hétvége nincs fix ünnep. Nehéz összeegyeztetni a programokat vagy csak késő este hulla fáradtan érnek rá. Illetve az eltérő kör is némiképp zavaró neki azt mondja. Mert nem tudnak hozzászólni egymás munkájához (bár én szerintem ez nem gond mert az én férjem is teljesen eltérő dologgal foglalkozik mint én és nem értünk egymás munkájához, szóval ez egyén függő.)


A pénzt nektek kell tudni hogy baj e hogy a másik többet keres. A férjem nálam is jóval többet keres nálunk ebből nincs gond.

2022. okt. 31. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!