Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan álljak bosszút a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan álljak bosszút a barátnőm exén a megjegyzés miatt amit tett rám? (Rendőr vagyok)

Figyelt kérdés

A jelenlegi barátnőm együtt volt egy sráccal, nem tudom meddig, nem is érdekel, aki valamilyen vezető beosztásban dolgozik valamilyen nagyobb multinál, de nem is ez a lényeg.


Ma van az international boyfriend nap vagy mi, és a barátnőm kirakott egy képet rólam Instagramra.


Az a gy*kér meg hozzászólt, hogy "a képen kevesebb mint egy heti fizetésem látható". (Rendőrként dolgozom)


Arról nem szólnék, hogy a kommentet hányan lájkolták...


De megalázva érzem magamat, és legszívesebben széttudnám verni.


Milyen legális módon tudnék bosszútállni rajta? Esetleg nem legális, de kockázatmentes módon?


2022. okt. 3. 18:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
62%
Jó humora van a csajod exènek, ő legalább nem egy hülye, bunkó rendőr.
2022. okt. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a csávó a saját kommentjével bőven minősítette magát, neked már ehhez nem kell többet hozzátenned. Sőt, az lett volna a legtutibb, ha nem lépsz semmit. Ez kb olyan, mint a trollkodás, ahol a trollnak az az igazi győzelem, ha eléri a célját a hergeléssel. Ha leszarod, azzal emelkedsz a srác fölé. De ehhez már késő, elbasztad :D
2022. okt. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
71%
Eleg annyit valaszolni, hogy mint lathato nem a penzed miatt szeret. Ebben benne van, hogy o a penzevel egyutt sem ert annyit, mint te. De ezt hagyd ra, mindenki erteni fogja.
2022. okt. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%

"Viszont 6cm-rel hosszabb"



38F incel

2022. okt. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
15%

Gondolom még fiatal vagy! A szavaidból itélve fontos a rangod! Én csak egy nagy röhögő smilet raktam volna ki rà.( Mindenki ugy amennyinek érzi magàt! ) Én az ilyen embereket lenézem. A koldust aki odaadja a kenyerét màsnak, hogy segitsen többre becsülöm!!!

Még ha nem volt kielégítő a vàlasz picit gondolkodj el rajta.

2022. okt. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
42%
Ha neked ilyesmi eszedbe jut - bár köztudott, hogy elég sok rendőr agresszív -, akkor sürgősen kérj alkalmassági felülvizsgálatot.
2022. okt. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!