Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan álljak bosszút a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan álljak bosszút a barátnőm exén a megjegyzés miatt amit tett rám? (Rendőr vagyok)

Figyelt kérdés

A jelenlegi barátnőm együtt volt egy sráccal, nem tudom meddig, nem is érdekel, aki valamilyen vezető beosztásban dolgozik valamilyen nagyobb multinál, de nem is ez a lényeg.


Ma van az international boyfriend nap vagy mi, és a barátnőm kirakott egy képet rólam Instagramra.


Az a gy*kér meg hozzászólt, hogy "a képen kevesebb mint egy heti fizetésem látható". (Rendőrként dolgozom)


Arról nem szólnék, hogy a kommentet hányan lájkolták...


De megalázva érzem magamat, és legszívesebben széttudnám verni.


Milyen legális módon tudnék bosszútállni rajta? Esetleg nem legális, de kockázatmentes módon?


2022. okt. 3. 18:52
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
56%

Csak annyit mondanék:

"A kötekedő kommented sem változtat azon hogy egy 0 vagy az ágyban! A volt barátnőd mondta!😀"

2022. okt. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nehéz ügy de az hogy visszaélsz azzal hogy rendőr vagy nem a legjobb dolog.
2022. okt. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Hozzászóltam, hogy egy hasonlót, mint a 11-es válaszoló, erre azt válaszolta, hogy ha annyira rossz vagyok miért követ még a barátnőd?


Most mit írjak neki?

2022. okt. 3. 19:30
 14/26 Noren1989 ***** válasza:
100%
Szerintem kàr beleàllni, bàtya. A sértett önérzet nem jó tanàcsadó.
2022. okt. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a pasinak. Pótlék vagy, abból is a nem megbecsült fajta. Az önérzeteden az segítene, hogyha dobnád a csajt.
2022. okt. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Egyáltalán mi az, hogy jó a humora? Szerintetek ez vicces?


Vegy*tek be neki

2022. okt. 3. 19:36
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy egyébként?
2022. okt. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
94%

Jézus.. Persze, hogy szellemes, de ettől még lehet rosszindulatú. A te szexes poénod szr volt, ugyanúgy lealacsonyítod a csajt, mint ő, csak szerinte a pénz a fontos, szerinted meg a farkad..


Ha a humor nem erős oldalad, legyél szimplán gonosz: "ennyire fáj, hogy ejtettek?"

2022. okt. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
24%
#13: Kíváncsi rá, hogy meddig tudsz még süllyedni. Van min röhögnünk. Popcorn bekészítve. Eddig nem okoztál csalódást. Mármint nekem, úgy értem.
2022. okt. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem először kérdezd meg a barátnődet, hogy miért követi még mindig az exét és miért engedi, hogy így lealázzon mások előtt.


Ebbe beleállni nem jó ötlet. Túl nagy rajtad a támadási felület. Ne a nagyfarok-kisfarok poénokat sütögesd. Ha vissza akarsz vágni ilyeneket lőjj el:

- Sokat gondolkoztál rajta? Csak ennyire futotta?


Ezekkel a visszaszólásokkal azt a látszatot keltheted, hogy rohadtul nem érdekel téged amit írogat. És egyébként ne is érdekeljen. Egy dolgot jegyezz meg: a valóban pénzes ember nem fog a pénzével flexelni. Pláne nem az interneten.


Egyébként ez a gusztustalan megnyilvánulása se vicces, se szellemes nem volt. Inkább egy béna próbálkozás. Én 3 éve még szintén rendőr voltam. Tudom milyen az amikor a fizetésed miatt néznek le. Nem kell velük foglalkozni, nem kell felvenni. Csináld tovább azt amit szeretsz és azt amiben jól érzed magad.

2022. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!