Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mik azok a személyiség jegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a személyiség jegyek amitől egy férfi vonzónak számít?

Figyelt kérdés
Mik azok a vonások ami miatt sok nő vonzódik egy férfihoz? Itt nem a fuckboy bunkó stílusra gondolok, hanem arra , hogy egy férfi sok nőből ki tud valtani érzelmeket .

2022. szept. 17. 09:57
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
100%
#41 voltam, kifelejtettem még kettő nagyon fontos tulajdonságot: nyitottság, továbbá igényli, hogy folyamatosan fejlődjön a személyisége, és állandóan tesz is érte.
2022. szept. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
100%
#41 voltam, még mindig: továbbá az illető törekszik a kiegyensúlyozott álláspontra, meg úgy általában véve a kiegyensúlyozottságra úgy gondolkodásban, véleményformálásban, mint érzelmi világát tekintve.
2022. szept. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
9%

42. Tehát a Supeman! :D Gondolj bele, ha a nőkről írna valaki ilyesmit, mit kapna az a válaszoló. De minimum annyit, hogy apukám, te ezekért mit tudsz nyújtani?! A valóság meg az, hogy eleinte minden milyen szuper, aztán pár év múlva meg azért imádkozol hogy egyedülálló legyél.


Az igazság meg az, hogy egy kezdeti szimpátia után elkezded megismerni a pasast, majd konstatálod hogy az általad fontosnak tartott tulajdonságok egyáltalán megvannak-e benne, és azok milyen magasságokban vagy mélységekben vannak.

2022. szept. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
25%
#44: sem a szempontjaid, sem a fantazmagóriáid (2. bekezdés) nem érdekelnek, amit leírtál, az mind egyedül csak rólad szól. #41-42-43 voltam.
2022. szept. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
0%
45. A kölcsönösség kedvéért akkor engem sem érdekel a fantázia világod. Engem miért érdekeljen az amit írtál? Vagy bárkit?
2022. szept. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
86%
40 nem érdekel, mitől sírsz és mitől nem. Nagyon sajnálom a gyerekedet.
2022. szept. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
11%
47. Én is anyádat. Látod milyen érdekes?! A bunkó semmirekellő provokatív élhetetlen ellenséges stílusoddal kiprovokálod a negatív hullámokat. Nyugi, elérnek. Hajaj, de még mennyire! Nem is kell benne hinned. Sajnállak.
2022. szept. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
89%
#44: ennyire nem vagy képes tudomásul venni, hogy soha nem leszünk rászorulva a magadfajtákra?
2022. szept. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
77%
Ha van benne valami rettentően különleges, ami térdre kényszerít. Ha empatikus, extrovertált, határozott, bátor, jóindulatú és önzetlen.
2022. szept. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
0%
A sok blablabla pusztába kiáltott szó. Ugyanolyan kérdés lenne az is, hogy milyen autó kellene? Aztán ott van a realitás, hogy milyenre van pénzed.
2022. szept. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!