Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ti miért cserébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti miért cserébe teszitek ezeket meg egy nőnek? Vagy ezt csak bizonyos nőknek tennétek meg?

Figyelt kérdés

Szóval ti miért cserébe kedveskedtek így egy nővel? Mármint hogy pl hozzábújtok este, vagy csak úgy váratlanul megcsókoljátok. Ha nehéz dolog van nála, vagy valamit magasan nem ér el, akkor segítetek neki. Vagy például ha rossz napja volt, akkor megmasszírozzátok, vagy más általa kedvelt dologgal próbáljátok feldobni.

Ha a nő szeret titeket és próbál a kedvetekben járni és törődni veletek. Például ha a kedvenceteket főzi, vesz olyasmit amit szerettek, leül veletek pl f1-et nézni, akkor is ha őt annyira nem érdekli. Kitakarít mire hazajöttök. Ölelgetne és szeretgetne titeket, de elfogadja ha nem szeretitek. Szóval nálatok mit tesznek a nők az ilyen kedvességekért mint amit feljebb leírtam? Bármilyen tippet nagyon szívesen fogadok. Előre köszönöm! 27N



2022. aug. 9. 11:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Ezek alap dolgok egy kapcsolatban, nem pedig "jár" bizonyos dolgok után.
2022. aug. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem várok ezekért cserébe semmit, nincs semmiféle adok-kapok rendszerem, pusztán azért teszek ilyeneket, minthogy hozzábújok, megcsókolom stb., mert szeretem.
2022. aug. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

"Mármint hogy pl hozzábújtok este, vagy csak úgy váratlanul megcsókoljátok." Igen, mondhatjuk, hogy ezt csak bizonyos nőknek teszem meg, mondjuk a páromnak.

Amúgy nem értem a kérdést. Azért ezek nem olyan egetrengető dolgok, hogy külön csereügylet tárgyát képezzék. Ha úgy látom, hogy jól esne neki, segítene rajta, akkor megteszem. Nem várok ellenszolgáltatást.

2022. aug. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nyilván ezek mind úgy értettem hogy a párotokkal, nem csak úgy egy idegen nőnek.
2022. aug. 9. 11:11
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén nem tudom ki az aki ezeket nem teszi meg a párjának, csak valamiért cserébe. Ezek olyan alap dolgok egy kapcsolatbn.
2022. aug. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Felsoroltak számomra alap dolgok egy párkapcsolatban.
2022. aug. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van kérdező, nyilván nem a semmiért szeretünk valakit.

Minél odaadóbb valaki, pl mint amiket elírtál, annál többet kap viszont, szerintem ez logikus.

Legalábbis normális embereknél, vannak olyanok, akik feltétel nélkül nyalják falják a párjukat, annak ellenére is, hogy az bunkón viselkedik vele.

Ilyenkor természetes dolog a kiégés, törvényszerű.

2022. aug. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Amiket leirtàl+rendszeresen kielégit.40+f
2022. aug. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

egy jó kapcsolatban mindkét fél megtesz a másiknak olyan dolgokat, amiknek az örül. ezek teljesen egyénfüggőek (a közös F1-en például jót mosolyogtam, azt én szinte mindig egymagam nézem)

annyit tennék még hozzá, hogy bár nem csereügylet, azért ha a másik gyakran igyekszik a kedvedben járni, akkor te is szívesebben igyekszel az övében (ellenkező esetben egy idő után viszonzatlannak érzed a dolgot és már neked sem lesz túl sok kedved hozzá).

2022. aug. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
24%

Azért teszik ezt, mert a pasik többsége érzékeny, romantikus ember. Még az is, aki nőcsábásznak mutatja magát, csak ő hazugál össze-vissza, mert azt hiszi, az a menő, ha gengszternek, nőcsábásznak mutatja magát.


Ez ilyen egyszerű.


Én viszont machiavellista vagyok, ami azt jelenti, hogy a tanult szokások mellett genetikailag vagyok hajlamos a nőcsábász életmódra. Na, én már csak érdekből vagyok kedves a nőkkel, nem szeretből. Az én agyam másként működik.

2022. aug. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!