Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már hasonlóképpen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már hasonlóképpen valakivel?

Figyelt kérdés
Megvan a kémia és a kölcsönös szimpátia, de mégsem akar működni. Nem tudsz a másikkal jól beszélgetni, időt eltölteni, még ha közös is az érdeklődési kör. Ha nem vagytok éppen beszélő viszonyban megőrülsz hogy nincs ő, ha igen akkor viszont akkor nem tudsz vele mit kezdeni. Nem tudsz vele felszabadult lenni, inkább feszélyezve, ennek ellenére továbbra is tetszik, ha mással beszélek látom rajta hogy irtó féltékeny. Nincsenek reményeim pozitív fejleményekre, mindössze a jelenség érdekel mi is ez pontosan.

2022. júl. 19. 01:12
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Ez egy f.s kapcsolat
2022. júl. 19. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Ez engem is érdekelne, mert dettó ebben vagyok benne valakivel. 😖
2022. júl. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Te magad is leírtad. A vonzalom megvan de nem vagytok egy hullamhosszon. Ennek nincs neve.
2022. júl. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
én időpazarlásnak hívom
2022. júl. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt hasonlo.

Szexeltünk is de a kommunikácio mindig döcögős volt es en erolkodtem csak.

Azt hittem ő ilyen. Csak épp baratnommel meg érdekes egybol elkezdtek beszelgetni flottul..

2022. júl. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem megy hát nem megy. Engedd el!
2022. júl. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ez egy most alakuló valami, vagy csak az ismerkedés (leg)eleje, vagy ez már egy kialakult kapcsolat?
2022. júl. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
Kérdező ugyanebben a helyzetben voltam. De nagyon durván hiányzik. 7 hónapja nem láttam de felemészt a sóvárgás
2022. júl. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Fejlemény?
2022. júl. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!