Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kedves feleségek! Ki járt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves feleségek! Ki járt hasonlóképpen pórul a férjével, mint én a férjemmel?

Figyelt kérdés

Sajnos a férjem totál impotens, alkoholista, ápolatlan (hónapokig nem fürdik, nem mosakszik, rettenetesen büdös), cukorbeteg, bipoláris depressziója van. Összeokádja a lakást, volt olyan is, hogy be is kakilt, sorozatos rendőrségi ügyei vannak rendre jogosítvány nélküli ittas vezetések miatt. A bipoláris depressziója miatt időnként rájön az esztelen pénzköltés, emiatt a családi vállalkozás későn fizeti a járulékokat, adókat, munkabéreket. Továbbá a modora, a viselkedése rendkívül bunkó, alpári. Szerinte ami közös, a 2,5 millió Ft-ot ellopta tőlem, holott ez a pénz olyan ingatlaneladásból származik, amikor még nem ismertem őt; ügyvéd szerint is semmi köze ehhez.

Elképesztő hazugságokat ad elő es hamisít magának diplomát, oklevelet.

A korábbi barátai szóba nem állnak vele.

A közvetlen hozzátartozói tudják, amikor hazudik, de statisztisztálnak neki.

Elhagytam a férjem, ilyennel nem élek.


2021. ápr. 10. 16:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
És mi a fenének mentél hozzá feleségül?
2021. ápr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
És mi a kérdés?
2021. ápr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Fizikailag elhagytad, de lelkileg még nem.

Forrong benned a düh és a sértettségben fürdőzöl. Megértem, de lépj túl rajta, foglalkozz mással, nyiss új lapot az életedben. Ha sokáig pörögsz ezen az meg fog ártani.

2021. ápr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Azta ! És mindez az esküvő után jött össze? Esküvő előtt ő volt a lovag, a józanság, a takarékosság mintaképe?
2021. ápr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Így csak az jár, aki hagyja..

Nem járnék így, mert nem lenne rá lehetősége, hogy ezeket csinálja.

Az esküvő előtt nem ivott?

Erre mondják hogy a szerelem vak, de nem hiszem hogy valaki képes ilyennel egyátalán szoba állni, nemhogy hozzá menni.

2021. ápr. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%
Minden férfi ilyen
2021. ápr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Azta ! És mindez az esküvő után jött össze? Esküvő előtt ő volt a lovag, a józanság, a takarékosság mintaképe?"


Azt nem írta, hogy hány évig voltak együtt, hány év alatt alakult ki az egész. Az én apukám egy tanult, intelligens, rendes, szorgalmas, igényes férfiből lett az évek során elhanyagolt alkohololista. Eléggé fájó volt látni ezt a leépülést.

2021. ápr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

"A közvetlen hozzátartozói tudják, amikor hazudik, de statisztisztálnak neki."


Hogy mit csinálnak? Statisztisztálnak? Az meg mit jelent?

2021. ápr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Lépj tovább bármennyire nehéz..

Ez megtörtént a jövőd a kezedben!

2021. ápr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Velemenyem nincs. Ilyennel nem elnek egy fedel alatt, ha csak ket dolgot ragadnank ki.
2021. ápr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!