Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kedves feleségek! Ki járt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves feleségek! Ki járt hasonlóképpen pórul a férjével, mint én a férjemmel?

Figyelt kérdés

Sajnos a férjem totál impotens, alkoholista, ápolatlan (hónapokig nem fürdik, nem mosakszik, rettenetesen büdös), cukorbeteg, bipoláris depressziója van. Összeokádja a lakást, volt olyan is, hogy be is kakilt, sorozatos rendőrségi ügyei vannak rendre jogosítvány nélküli ittas vezetések miatt. A bipoláris depressziója miatt időnként rájön az esztelen pénzköltés, emiatt a családi vállalkozás későn fizeti a járulékokat, adókat, munkabéreket. Továbbá a modora, a viselkedése rendkívül bunkó, alpári. Szerinte ami közös, a 2,5 millió Ft-ot ellopta tőlem, holott ez a pénz olyan ingatlaneladásból származik, amikor még nem ismertem őt; ügyvéd szerint is semmi köze ehhez.

Elképesztő hazugságokat ad elő es hamisít magának diplomát, oklevelet.

A korábbi barátai szóba nem állnak vele.

A közvetlen hozzátartozói tudják, amikor hazudik, de statisztisztálnak neki.

Elhagytam a férjem, ilyennel nem élek.


2021. ápr. 10. 16:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Gondolom az impotenciája is komoly szempont volt a szakításban, azért írtad első helyre a felsorolásban..;)
2021. ápr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
2/11 ott a kérdés a zöld mezőben, Nem látod?????????
2021. ápr. 13. 03:11
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát későbbi alkoholistába szerintem sokan belefutnak.

Pl anyám is 13 ev utan szánta csak rá magát a válásra mert sajnos ahogy ivott agressziv is lett es ezért is félt is válni mert apam ugye nem akart elkoltozni anyamtol, asszem csak amikor meghalt apai nagyapam aki miatt lett ilyen szerintem (mert szijjal vert 'nevelesben hitt')

Akkor visszakoltozott az anyjahoz.

Kulonosebben nem volt igenyes de borovalkozott arcszesszel pl rendszeresen.

Es volt egy fix munkahelye azzal nem volt gond. A gyerekelhelyezesi pernel volt kamuzás is anyam ellen.

Aztan szerintem kicsit megjavult valamennyire. Idővel volt hogy moziba nyaralni mentunk meg voltak már aranyos dolgai is.

2021. ápr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!