Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondtam hogy bipolaris...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam hogy bipolaris vagyok azt mondta semmi baj, erre par orara mar nem akar velem beszelni miatta. Ez igy korrekt? Mit tegyek ha nekem fontos ez az ember?

Figyelt kérdés

Azt mondta ő ezt nem tudja kezelni, de szerinte senki nem tudna..

Pedig nekem nem durva, azert mondtam el a betegsegset mert erezte hogy valami van velem

Most nem tudom mit csinaljak mert ugy tunik vege az ismerkedesnek..


2022. júl. 14. 10:41
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
1%

Ha te vagy a nő, akkor ez nagyon csúnya volt tőle.

Ha te vagy férfi, hát ilyen az élet.

2022. júl. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
63%
Mondjuk ismerkedési fázisban ez a helyzet, bármikor visszaléphet a másik fél. Nem értem ezt a NEMVAGYNEKIELÉGFONTOS mentalitást, hisz nincs joga számon kérni a kérdezőnek semmit mert ő és akivel ismerkedett két idegen egymásnak.
2022. júl. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
13. Amikor ezt irta en akkor nem is voltam rosszul meg semmi..nem is ertem ez hogy jott neki ez az egesz
2022. júl. 14. 13:42
 24/30 anonim ***** válasza:
60%

#19! Én azt tartom visszatartónak, mikor lebetegezik és lekezelik azt, aki a betegségével foglalkozik. Mármint az a baj, hogy betegségnek nevez egy betegséget? Könyörgöm, hát az, BNO kódja is van. Mégpedig gyógyíthatatlan, de kezelhető. Nekem is van egy fizikai betegségem. Ugyanígy gyógyíthatatlan, de kezelhető. Jelenleg 2 éve tünetmentes, de attól még sose sértődnék meg azon, hogy valaki betegnek tart, mert AZ VAGYOK. Az meg, hogy "foglalkozik vele", az nem érdem, hanem a saját érdeke. Azért nem jár kitüntetés, természetes, hogy ettől önmagában senki nem ájul el. Miért nézné le? Azért, mert nem jár vele? Ebben hol van lenézés? "Én azt tartom betegnek..." Teljesen mindegy, hogy te mit, vagy kit tartasz annak, a betegségnek elég meghatározott fogalma van, amit ne te döntesz el.

#20! Oké, akkor az vagyok. Szép napot! Nyugodj meg, attól megnyugszol😉

2022. júl. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező, ha nem akarja folytatni, azzal nem tudsz mit tenni.


Nekem se kéne egy mentális beteg, ha van róla papírja, ha nincs, akkor sem.

Értelmi fogyatékosokkal dolgozom, nagyon türelmes ember vagyok. De otthonra egy optimista, kiegyensúlyozott, nyugodt ember kell, akinek pl komoly hangulatingadozasai vannak, hát nem bírnám elviselni én sem.

2022. júl. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
49%
Figyu csajszi. Az lehet, hogy nem volt veled korrekt, de ha normál állapotban ilyen a stílusod, mint amit ma elolvastam, abszolút de nem csodálkozom már, hogy nem kellesz neki. Milyen lehet akkor, ha megborulsz? A mentális problémákkal küszködő embereket nagyon nagyon nehéz tolerálni, és ehhez csak nagyon kevesen rendelkeznek megfelelő türelemmel és kitartással. Még egy szakembert is próbára tesz, nem még egy hétköznapi embert.
2022. júl. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
90%

Ha valaki nem akar összejönni egy másik személlyel, akkor semmilyen esetben nem köteles erre. Az egyik ember visszautasíthatja a másikat akár egy apróság miatt is, ez ellen sajnos nem lehet mit tenni.

Nektek jobb úgy, hogy nem jöttetek össze, hiszen az illető nem tudna téged őszintén elfogadni és szeretni. Valószínűleg fogsz majd olyan párt találni, akivel boldogok lesztek együtt, akkor is, ha most ezt nehéz elhinned.

Igaz, hogy illendőbb lett volna elköszönnie tőled, mint csak úgy eltűnnie, de ezt nem szabad magadra venned. Sok emberrel történt már meg, hogy otthagyták. Ez nem a te hibádból történt. Egyszerűen nem illettetek össze.


OFF:

"Az meg, hogy "foglalkozik vele", az nem érdem, hanem a saját érdeke."


Sok esetben elsősorban nem a saját érdeke. Ha egy mentális betegséggel élő személy rosszabb allapotba kerül, az gyakran őt magát egyáltalán nem zavarja, a környezetét viszont igen. Én azt tisztelendő dolognak tartom, ha valaki a mások kedvéért szenved a gyógyszerek szedésével, azért, hogy ne idegesítse a környezetét. Ettől függetlenül nem kell összejönnie vele senkinek, aki nem akar, de azt csak tisztelni tudom, aki megküzd egy mentális betegséggel.

2022. júl. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
96%
Egyértelmű hogy utána olvasott. Mondjuk megnyugtathatnád, hogy szeded a gyógyszert vagy eljársz az ajánlott terápiákra, vagy bármit is javasol az orvosod.
2022. júl. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
30%
Ilyenek az emberek.. ha a megszokott kis világuktól eltér valaki valamiben akkor már nem is kell.. nem kell betegnek lenni , elég egy múlt béli dolog is ..
2022. júl. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
70%

Több opció lehetséges.


Egyrészt lehet, hogy alapból sem jöttél annyira be neki, így ez a vallomásod most pont kapóra jött, hogy lepattintson.


Másrészt az is lehet, hogy szépen alakult volna ez, ha nem tárulkozol ki rögtön az elején, illetve ha picit több önbizalommal, illetve bizalommal nyitsz felé. Valószínűleg előfordult arra utaló megnyilvánulásod, hogy nem vagy rendben lelkileg. Ettől megijedt és menekülni kezdett.


Egy a lényeg :nem kellesz neki.

Találsz olyat majd, akit tényleg érdekelsz, de ehhez az is kell, hogy önismeretbe,önfejlesztésbe fektess jó sok energiát. Enélkül nincs esélyed normális kapcsolatra. Ezt magamból kiindulva is írom.

2022. júl. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!