Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondtam hogy bipolaris...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam hogy bipolaris vagyok azt mondta semmi baj, erre par orara mar nem akar velem beszelni miatta. Ez igy korrekt? Mit tegyek ha nekem fontos ez az ember?

Figyelt kérdés

Azt mondta ő ezt nem tudja kezelni, de szerinte senki nem tudna..

Pedig nekem nem durva, azert mondtam el a betegsegset mert erezte hogy valami van velem

Most nem tudom mit csinaljak mert ugy tunik vege az ismerkedesnek..


2022. júl. 14. 10:41
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
85%

#9: Pont ez a baj, hogy mindenféle kétes információforrásból vont le következtetést.

Nem hinném, hogy lenne még egy olyan mentális állapot, amirpl annyi téves információ kering, mint a bipoláris zavarról.

És természetesen a netes "információforrások" általában egy-egy kiragadott extrém példát mutatnak be. Olyan ez, mintha azh enyhe lábfájást összemosnák a dupla lábamputációval.

2022. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
38%

#8! "A bipoláris egy beteg kiszámíthatatlan állat, az egészséges meg egy kiszámítható gondtalan szobanövény." Ezt rajtad kívül senki nem írta, csak szólok. De mutasd már meg légyszi, hol olvastál ilyet 😉

A legnagyobb baj az, amikor az illető nem rendelkezik betegségtudattal, mint például te. Mint minden betegségnek, ennek is vannak tünetei. Például a szélsőséges hangulatingadozás. Igen, bármilyen fura, a beteg rendelkezik a betegségére jellemző tünetekkel, az egészséges meg nem. Egy szóval se írtam, hogy az egészséges "szobanövény", pont ellenkezőleg. Azt írtam, benne is lehet olyan, ami idegesítő a párjának, vele majd azért fognak szakítani. Nem tudom, hogy képzeld, hogy te majd megmondod másoknak, hogy őt mi zavarhatja. A hisztid kb.olyan, mintha azt írtam volna, hogy egy torokgyulladásosnak fáj a torka, és nekem esnél, hogy hogy írhatok ilyet😂

Szóval ja, tényleg van baj a fejekben...

#7

2022. júl. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Szard le. Az pedig nem igaz, hogy senki nem tudná kezelni, ő nem tudja, vagyis nyilván nem akarja és nem képes felvállalni a saját véleményét, ezzel mentegeti magát, de azért beléd rúgott egyet totál értelmetlenül. Nem vállalja fel, hogy mégse voltál neki olyan fontos, erre belemagyarázza a fejedbe, hogy ő rendben van a kamuzásával, hiszen más se tudna szeretni. Ez nagyon toxikus és hazugság, kapcsolatban még rosszabb lenne, amiket a fejedhez vágna. Meg ez a szöveg, hogyha majd magadnál leszel... Szörnyű, hagyd a fenébe.

Azzal semmi gond nem lenne, ha tényleg úgy van vele, hogy tudja, hogy nem bírná és ezt vállalja fel, de ő beléd rúgott konkrétan és teljesen toxikus.

2022. júl. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
75%
Miféle szélsőséges hangulatingadozás kedves 12-es? Tudod hány embert lehetne az alapján bipolárissággal diagnosztizálni ami interneten van elterjedve róla? Inkább nem mondom.
2022. júl. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
83%

#12

Anyámnak is hangulatingadozása van, mégse bipoláris és rettenetesen utálom, semmi hasznosat nem diagnosztizáltak nála, sztem hazudott végig. Valóban igaz sajnos, hogy sok ember, aki annyira egészségesnek hiszi magát, olyan kattos, mint a fene és ez a veszélyes, mert nekik nincs betegségtudatuk.

Akit pedig diagnosztizáltak, persze nem a netről, lehet enyhébb is, durvább is a betegsége, de legalább beismerte és foglalkozik vele. Nem te fogod megmondani, hogy valaki mennyire beteg, ez nem a véleményeden múlik, hanem a tényeken.

Remélem tudod, hogy az agresszív okoskodásod se normális, úgyhogy magadat se tartsd túlzottan egészségesnek.

Btw én is mentális beteg vagyok, de csomószor én viselkedtem értelmesebben, mint aki azt hitte magáról, hogy okés, ennyit erről. Engem nem érdekel, ha valaki nem bírja és nem akar velem lenni, de azért ilyen ostobaságokat nem kell hozzá kitalálni.

2022. júl. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
93%

Az a nagy helyzet, hogy mindenkinek JOGA van eldönteni, hogy kivel akar együtt lenni és kivel nem.

Nekem például nincs semmilyen mentális betegségem, mégis elutasított az a férfi akit mindenkinél jobban szerettem.

Nekem is évekig tartott kiheverni. De mit tudtam volna tenni? Nem erőszakolhatom rá az akaratomat senkire. Nem kényszeríthetem, hogy éljen velem, ha ő nem akar.

Egy párkapcsolat két ember EGYBEHANGZÓ akaratán múlik.

Ha ő nem akar veled lenni, mert te pl. hisztis vagy, macskáid vannak, vegán vagy, vagy akár bipoláris, akkor nem tudsz mit tenni, el kell fogadnod a döntését.

Egyébként tudom, hogy mit érzel és sajnálom, hogy így jártál.

2022. júl. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
92%

Ez van, enged el és menyj tovább.

Én is voltam, detettem ellene, nem kéne ilyen pár, mer sok esetbe csak lehúz érzelmileg és így is elég volt kikeveredni belőlle.

N 30

2022. júl. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%

#15! Azt le se kellett volna írnod, hogy mentális beteg vagy, kiderült a válaszodból😉Sehol nem voltam agresszív, vagy okoskodó. Olyan szavakat akarsz a számba adni, amit én nem írtam.

"Az anyámnak is vannak hangulatingadozásai..."Hol írtam, hogy egészséges embernek nem lehetnek???

"Sok ember, aki annyira egészségesnek hiszi magát..." Hol írtam, hogy mindenki egészséges, aki annak hiszi magát? Egy csomó mentális betegnek nincs diagnózisa, ezzel mindenki tisztában van.

"Nem te fogod megmondani, hogy valaki mennyire beteg..." Írtam valami mértéket, hogy mennyire beteg a kérdező, vagy más?

Mondd, az milyen betegség tünete, hogy olyan mondatokat tulajdonítasz másnak, amit ő sose mondott?🤔

#12

2022. júl. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
85%
Azzal nincs is baj hogy mindenki a saját élete felett rendelkezik és eldönti mivel kezd, mivel nem. Egy bipoláris is örül ha az elején kiderül hogy egy hozzá nem illővel keveredett össze. Én azt tartom visszataszítónak mikor valaki betegezi és lekezeli azt aki a problémájával foglalkozik. Én azokat az embereket tartom betegnek, akik ilyen esetben feljebb helyezik magukat, és a másikat alább mert van egy papírja, amit ugyanúgy kiállíthatnának az adott illetőről is. Még mindig ott tart a világ hogy démonizálják a pszichológiai eseteket, miközben alig van aki nem volt életében pszichológusnál. Hangulatingadozásról beszélünk, könyörgöm.
2022. júl. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
85%

#18

Dehogynem okoskodsz és arrogáns is vagy, észre se veszed, de persze minden rendben van a toronyban. 😀

2022. júl. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!