Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondtam hogy bipolaris...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam hogy bipolaris vagyok azt mondta semmi baj, erre par orara mar nem akar velem beszelni miatta. Ez igy korrekt? Mit tegyek ha nekem fontos ez az ember?

Figyelt kérdés

Azt mondta ő ezt nem tudja kezelni, de szerinte senki nem tudna..

Pedig nekem nem durva, azert mondtam el a betegsegset mert erezte hogy valami van velem

Most nem tudom mit csinaljak mert ugy tunik vege az ismerkedesnek..


2022. júl. 14. 10:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%
Nem korrekt, ha fontos lennél számára, akkor nem tűnne csak úgy el.
2022. júl. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Ugy ereztem hogy az vagyok..

Be is szolt hogy majd ha magadnal leszel esetleg beszelunk. Mintha valami bolond lennek. Ez is nagyon csunya volt

2022. júl. 14. 10:54
 3/30 anonim ***** válasza:
70%

Nekem is elmondhatták volna már a kapcsolat elején hogy mentális sérultek.

Engem mindig átvernek, aztán rámegyunk a betegségére, ami kesobb derul ki.

Egyik szeretet érintést kifejezni nem tudó autista

Másik dührohamos

Harmadik betegesen féltékeny kontrollmániás, de az is gyógyíthatatlan gyogyós.

De olyan is volt aki azt tagadta le hogy gyereki vannak.


Kb fél élvig megjájtszák nekem a minden jó-t, megvárják míg kialakul bennem a szerelem kötődés, aztán hullanak a leplek.mikor már nekem fáj és bőven nehéz szerelmes ködben érzelmileg mindenhogyan otthagyni. És elvárnák azt, hogy elfogadjam őket es ne szakítsak.

Te legalább korrekt vagy.

2022. júl. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
90%
Inkább ez a korrektség, így előbb derül ki hogy valaki hozzádvaló-e vagy sem. Ez a fiú például pont nem, ha kb bolondnak kezel, örülj neki hogy megszabadulsz tőle
2022. júl. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
98%
Semmit ne tegyél. Nem is tudsz. Mindenki maga dönti el, hogy mi fér bele neki és mi nem.
2022. júl. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
98%
Ez róla szól, nem rólad. Sajnos el kell engedni, nem ő a megfelelő neked
2022. júl. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
72%

Nem korrekt, de legalább tudod, hogy mit érez egy bipoláris ember környezete.

Értem én, hogy nem tehetsz róla, de attól még a másiknak ugyanúgy rossz. Soha nem tudja, hogy mire számíthat, mert hol ilyen vagy, hol olyan. Igaza van, ezt nagyon nehéz bírni, és felismerte, hogy neki nem menne. Ebben viszont korrekt volt.

Azt írod, nem durva, de azért mondtad el, mert érezte, hogy valami van veled. Ezek szerint te nem tartod durvának, őt viszont zavarja. Senkit nem kényszeríthetsz rá arra, hogy rosszabb kapcsolatban éljen, mint amilyenben élhetne mással, csak azért, mert NEKED jó. Az pedig tény, hogy egészséges embernél nincs ez a kellemetlenség, ami őt zavarja. Lehet, hogy lesz más, de nem hibáztathatod azért, mert meg akarja adni magának az esélyt, hogy ne legyen.

2022. júl. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
52%
Ez valami undorító ez a gondolat hogy a bipoláris egy beteg kiszámíthatatlan állat, az "egészséges" meg egy kiszámítható gondtalan szobanövény. Így lett elültetve.. van baj a fejekben.
2022. júl. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
92%

Átgondolta, utána olvasott, hogy mikkel jár ez.

Az ő döntése, tartsd tiszteletben.

2022. júl. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Kemény leszek: de keress olyat, aki elfogad, és akinek te is fontos vagy.
2022. júl. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!