Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez így normális? Mit csinjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így normális? Mit csinjak másképp?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel együtt vagyunk kb másfél hónapja. Nekem volt már előtte néhány barátnőm, neki viszont ez az első kapcsolata. Nem igazán tudja, hogy mit hogyan kellene csinálnia mert még nincs tapasztalata ilyen téren. Volt kb 3 hét amikor egyáltalán nem találkoztunk mert a vizsgákra készült és nem volt ideje rám. Az persze már más kérdés, hogy a barátnőivel simán elment találkozgatni. Igazából pár óra hosszánál többet sosem töltünk együtt mert mindig valami dolga akadt, mindig csinálnia kellett még valamit. A multkori alkalomnál felhívott magához filmezni, tök jól elvoltunk viszont nem marasztalt, hogy aludjak nála. Simán hagyta, hogy 23 kor lelépjek úgy, hogy a város másik végén lakom. Saját magától sosem csókol vagy puszil meg, mindig nekem kell kezdeményeznem. Mostanában messengeren is ritkábban válaszol, kb órákkal később. Váltig állítja, hogy vágyik velem a párkapcsolatra, de még egyszer sem hallottam, hogy bármi olyan pozitívat mondott volna rám pl.: jól nézek ki, jó az illatom, jó a hajam stb. Olyan mintha simán csak lenne egy kapcsolatban mert épp akar egyet viszont ami ezzel járna az annyira nem izgatja.


Személyiségileg eléggé introveltáltnak írnám le. Szeret beszélni meg minden viszont ritkán jár társaságba és ritkán nyílik meg. Nekem is mondta, hogy nem igazán tudja kifejezni magát. Amivel nincs is semmi probléma, de ha látja, hogy én kezdeményezek, teperek akkor miért nem képes ő is adni anélkül, hogy kérnem kellene.


Annyi a kérdésem, hogy mit kellene csinálnom? Egy introveltált lánynál normális ez a hozzáállás vagy nem érdeklem eléggé?


Én 25/F

Ő 24/N



2022. júl. 9. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Háááát… nekem ez nagyon olyannak tűnik hogy 24 évesen eldöntötte hogy most már szégyen hogy nem volt még barátja és hát te lettél a kiválasztott. Szóval csak arra kellesz hogy szakítani tudjon és kesöbb elmondhassa hogy neki is volt már barátja.


Vagy a szüzessége elvesztésére használ.


Vagy tényleg introvertált és még csak most tanul bele milyen is egy párkapcsolat. Lehet mikor 23kor hazaküldött épp megvolt neki és szégyellte.



Több oka is lehet. Kis türelem szerintem és kifog derülni a motivációja.

2022. júl. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem már ráunt erre a kapcsolat témára... mindenesetre ülj le vele és beszéld át ezeket a pontokat, hogy min kéne változtasson. Persze te is hallgasd meg az ő véleményét
2022. júl. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én másképp látom: a lány még tapasztalatlan, nem tudja mikor cselekszik jól és mikor nem. Viselkedj vele továbbra is az eddigiek szerint, aztán majd eldől. Pár hónap nem a világ, amit rászánnál.
2022. júl. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Okés. Köszi szépen a válaszokat. Szerintem előadom neki, hogy min szeretnék változtatni a kapcsolatunkban aztán majd meglátjuk.
2022. júl. 9. 18:28
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed, de még nehogy válaszút elé állítsd és ne légy követelőző, hanem csak érdeklődő. Idő kellhet neki a végső döntéshez.
2022. júl. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

"Nekem volt már előtte néhány barátnőm, neki viszont ez az első kapcsolata. [...] Ő 24/N"


Ó igen. Na itt jön ki annak a rengeteg sz@rnak a hatása, ami az elmúlt években az országot érintette. 24 éves csaj és nem volt senkije. Besz@rok. És le merném fogadni, hogy van idősebb kiadásban is. Éppen az lenne a lényeg, hogy az ecceri incel mint én nagy nehezen elvergődik egy randira egy ilyen csajjal, akkor az szépen az arcomba vágja, hogy nekem aztán chad kell kocsival, lakással, nyaralással, nem pedig egy kis lúzer. Érthető, nem? Ehelyett meg van ez. Agyamat eldobom. Azért egy 24 éves NŐNEK ne kelljen már virágokról meg lepkékről mesélni.

2022. júl. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Illetve még egy incelválasz lehetséges: nem vagyok hajlandó elhinni, hogy egy 24 éves csajnak még nem volt kapcsolata, mert egy nőnél általában sorban állnak a jelentkezők. Na. Szóval kamu.
2022. júl. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

23 évesen ismertem meg a barátomat. Addig nem volt senkim. Persze próbálkoztak, de senki sem "ütötte meg a szintet".


És szint alatt nem kocsit, pénzt, saját lakást értek. Bármennyire is hihetetlen. Hanem azt hogy udvarias volt. Előzékeny. Tudtunk éjszakába nyúlóan beszélgetni dolgokról hogy felsem múlt az idő múlása. Hogy nem "macsóskodott". Hogy nem ment át rajta a fél város. Hogy volt az agyába valamicske sütnivaló... stb.

2022. júl. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%

8: "23 évesen ismertem meg a barátomat."


Az elsőt?

2022. júl. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt igen. "Addig nem volt senkim"
2022. júl. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!