Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális hogy 1 hét után úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy 1 hét után úgy érzem megtaláltam a lelkitársam?

Figyelt kérdés
30-as éveinkben vagyunk, mindketten egy hosszú évekig tartó rossz kapcsolaton vagyunk túl. Kb. 1 éve ismerjük egymást de eddig nem foglalkoztunk egymással, 2 héttel ezelőtt viszont elkezdtünk beszélgetni és össze is jöttünk. Úgy érzem ilyen szerelmes még nem voltam életemben és ezzel ő is így van. Vajon ez csak fellángolás szerintetek?
2022. júl. 9. 06:32
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Minden szerelem fellángolással kezdődik, aztán pár év után lecseng. Egyébként abban semmi különös nincs, hogy azt érzed egy hét után, megtaláltad a lelki társad. Az ember ezt általában nagyon gyorsan megérzi.
2022. júl. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A fellángolás és a szerelem közti különbség, hogy az első elmúlik, a második nem. Mindig utólag derül ki, hogy melyik volt. Az ember sokszor érezheti úgy, hogy megtalálta az igazit, aztán ahogy telik az idő, jobban megismeri, kiderül hogy mégsem. Ne agyalj sokat rajta, csak élvezd ki, ha csak fellángolás is, jó lesz rá visszaemlékezni.
2022. júl. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
2022. júl. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pesszimista vagyok ilyen téren, mert már annyiszor bebuktam azzal hogy na fú de nagy a románc, mennyire összeillünk, hogy erre már csak úgy tudok gondolni hogy egy idő után kiderül. Nyilván ha szerelmes az ember akkor másképp gondolkodik, de a fellángolás sokkal hamarabb elmúlik szerintem.
2022. júl. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A fellangolas pont ilyen. Az elejen az emnerek kimondottan keresik azokat a dolgokat, amikben passzolnak. Te is? En is. Ami keg nem passzol, azon gyorsan tullepnek es keresik a kovetkezo egyezest. Majd az osszekoltozes utan elvalik, hogy milyen ember, addig csak benyomasaid lehetnek rola.
2022. júl. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, de légy óvatos, legyetek óvatosak.

Nem vagytok gyerekek, tudtok mérsékeltek is lenni. Találkozzatok minél többet, beszélgessetek bármiről az égvilágon, mert csak így tudjátok megismerni a másik lelkivilágát, nézetét sok-sok dologról. Ha kis, (elnézhető) ellentétek vannak, akkor gondolkozzatok el afölött, hogy valóban elnézhetők-e. Ha lényegesek, akkor inkább ne merüljetek bele, hiszen állandó civakodások talaja lesznek. Főleg, legyetek őszinték, semmit ne torzítsatok csak azért, hogy igazodjatok a másikhoz.

2022. júl. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha langolas max 1 honapig tart.
2022. júl. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!