Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 1 hét alatt nem múlik el az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hét alatt nem múlik el az, ha valaki fontos, ugye?

Figyelt kérdés
Ha van egy lány, akivel egyszerűen minden klappol és irtó nagy az összhang köztetek... kívül-belül odáig vagy érte... Még csak randizási fázisban tartotok, de már úgy érzed, mintha szerelmes lennél.. Aztán egyszer csak félreért valamit a lány és kibukik ezen, akkor és ott megegyeztek hogy akkor inkább ne is beszéljetek. Onnantól kezdve 1 hétig semmi, aztán a lány felbukkan hogy bocsánatot kérjen. Te hogy reagálsz a bocsánatkérésre? A lány neked még fontos, hiszen 1 hét alatt nem igazán változott benned semmi, már teljesen beleélted magad a dologba és továbbra is úgy gondolod, nagyon ritka, hogy valakinek így megfogjon a személyisége és a külseje is. Szóval ha fontos még neked, pozitívan veszed az újbóli megkeresését, ugye?
2022. márc. 24. 17:10
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
100%
Megbocsàtanék neki, vélhetően.
2022. márc. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Minden pasi visszafogad mindenkit

Nincs is aki nemeket szórogatna.


Komolyan nem értem miert kérdés ez.

2022. márc. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megbecsülném azt a bocsánatkérést.
2022. márc. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Kiröhögném és elküldeném, hogy nőjön fel. Jó párszor volt már hasonló szituáció. Őszintén, nem is értem, hogy mi van a mai huszonéves csajokkal. Gyakorlatilag egy hisztis tini szintjét hozza az átlag, fel sem fogják, hogy a mondataiknak súlya van és a döntéseiknek is. Mindig áldozatnak állítják be magukat, miközben hisztisek és sértődékenyek. A vicc az, hogy ez rengeteg kétségbeesett pasinak oké, mert örülnek, ha jut valaki...
2022. márc. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Ha félreértés történt akkor miért nem szóltál a lánynak, hogy ez van. Erre válaszolj.
2022. márc. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező a lány.
2022. márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, de mivel figyelembe veszi azt a nem elhanyagolható tényt, hogy a lányról közben kiderült, hogy egy óvodás, lehet, hogy mégse klappol minden annyira, mert nem egy óvodással akart járni. Szóval az elég lehet a kiábránduláshoz. Felnőtt ember ott és akkor tisztázza a félreértéseit, nem egy hét múlva. Ha olyan maaaaarha nagy az összhang, mint írod, akkor is lenne néha konfliktus, és ebből kiderült, hogy a lány, vagyis te, hogy kezeled.
2022. márc. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, mondanám hogy semmi gond de aztán azzal együtt sok sikert is kívánnék a továbbiakra.


Ha valaki azt mondja, hogy ne beszéljünk soha többet ahhoz én tartom is magam, kb másnap már nem is gondolok az illetőre pont a dolog véglegessége miatt. Nem haragudnék, de részemről ennyi lenne.

2022. márc. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy, min sértődött be. Ha felesleges hiszti volt, akkor annak annyi. Nem hülye gyerekek vagyunk már, nála a soha többet azt jelenti, hogy soha többet. Majd így dobálózik máskor a nagy szavakkal.
2022. márc. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!