Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mért hiszik azt , hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért hiszik azt , hogy a barnább bőrű akár az átlag viselkedési (normál) viselkedésű roma embertől is tartania kell a nőknek ? Arra nem gondol senki , hogy normális neveltetést kaptak és normális erkölcsök szerint élik az életük ?

Figyelt kérdés
roma, barna, viselkedés, szerelem, empátia, erkölcsi bizonyítvány

#szerelem, társadalom, elvárás, tiltott gyümölcs, réz bőrű
2022. júl. 1. 03:26
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Egy félmondat:

...nem mindegyik ,de a legtöbb...


Kelet magyarországon ugyanazokat a viselkedés mintákat látom amit kozepmagyarorszagon.


Igénytelenség , flexelès , strici bombi , 16 éves terhes csajok, ordibalas az utcán, magántulajdon nem tisztelese , tárgyalás, guberàlas , a feleség futtatása Svájcban , roma bűnözés , aluliskolazottsag , csaj aki bukott rám kozepsuliban felcigo , fent volt a napi szaron hogy várja a kuncsaftokat a férje meg a kis gyereke melett, stbstbstb

2022. júl. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

#11 voltam

A csaj normális középisuliba járt , normálisan beszélt , mi lett a vége.


Máskülönben, ha annyira normálisnak tartod magad kezdj el ismerkedni , ismerek magyar lány - cigány fiút , akik összeházasodtak.( Ott is mondjuk a legtöbben fogtuk a fejünket )

2022. júl. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
62%

Roma lány vagyok a szüleim világ életükben normálisan dolgoztak,normálisan élünk.

Nem estem teherbe 16 évesen🤣🤣🤣🤣 Sőt....

Tisztában vagyok vele,hogy sok roma ember milyen,de hidjétek el hogy vannak még normálisak.

Ne vegyetek mindenkit egy kalap alá!

A dolgatlan segélyen élő romákat énis elitélem!

De,ugyanúgy vannak dolgatlan magyarok is! 22/L

2022. júl. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
65%

#13


Legalább a helyesírásodra figyelj oda kicsit, mert ezzel pont, hogy nehezen győzöd meg azokat akik rasszisták (én nem vagyok rasszista).:)

2022. júl. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha sikerült beilleszkednetek , szerintem nem lesz probléma a parkeresessel.


De ne várjatok már el tőlünk , hogy mindenkit fogadjunk el, akinek esze àgàban nincs beilleszkedni a társadalomba.

2022. júl. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Borszintől független

#15 voltam

2022. júl. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
66%

14.válaszolónak.

Szerintem senki sem szeretne rasszistát meggyőzni😁

2022. júl. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Remélem tudatosult az emberekben , hogy "én" a kérdező részeben cigány férfi vagyok . Tudom túl értelmes a sztereotípiákhoz mérten, és felrúgva a minden cigány egy hülye buta , analfabéta, de lényegében magyar vagyok ami azt illeti hű az országomhoz.
2022. júl. 3. 23:27
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, hiába vagy te pont 1000-ből 1 olyan aki rendes, attól még sajnos a többi olyan amilyen.

Hidd el, nagyon sokan boldogok lennének ebben az országban (köztük én is) akik azt látnák, hogy a cigányság képes beleinregrálódni a társadalomba és annak hasznos részét képezni.


Így is sok, az olyan magyar (nem cigány) aki nem dolgozik és társai és azok a politikusok és nagyobb emberek akik összelopták a fél országot, sem jobbak.


Sajnos v nem sajnos azonban a magyar meg a cigány nagyon nem egy kultúra és nehezen is fér meg a kettő egymás mellett.


Nekem van bangladesi ismerősöm és minden rosszallás nélkül mondhatom, hogy közte és a cigányság közt kulturális szempontból jóval nagyobb hasonlóságot vélek felfedezni, már a tapasztalataim alapján. Apróságokban ugyan, de megnyilvánult.


Ettől függetlenül, egy intelligens ember ha azt látja, hogy valaki rendesen, tisztességesen, kultúráltan viselkedik és él, akkor nem fog számítani a bőrszíne, a származása vagy az, hogy milyen neve van. Csak sajnos kevesen törekednek arra, hogy kitörjenek az átlagból.

2022. júl. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
19-es Hagyjuk már ezeket a rendes , jó ember , meg hasonló jóindulatúnak tűnő de valójában diszkriminitiv szavakat. Nincs jó ember ne kelljen már 100xor leírni !Kultúrája azoknak a cigányoknak van akik putrisak vagy 100%-os a vérvonal.. magyar neveltetésű részben cigány ember esetén nincs semmi indián szokás! Mind emberek vagyunk , gyarlok és ki jobb ki rosszabb de szentlelkű ,makulátlan ember nincsen !
2022. júl. 4. 10:43
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!