Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jólesne neki, ha felköszöntené...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jólesne neki, ha felköszönteném a születésnapján?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy picit butácska kérdés, de félénk vagyok az emberekkel szemben, pedig volt már hosszú kapcsolatom.


A lényeg, hogy megismertem valakit, és úgymond szakmai kapcsolat van köztünk, de nekem kimondottan az esetem. Sokszor úgy érzem az apróbb jelekből, hogy én sem vagyok neki közömbös (de lehet, csak beképzelem), hiszen megérint, meghív üdítőre, illetve érezhetően figyelmes, törődik velem. Ilyen mértékű figyelmet még senkitől sem kaptam, sem barátoktól, sem pedig exektől, akik ismertek már több éve - de lehet, hogy neki egyszerűen ilyen a személyisége, könnyen rá tud hangolódni másokra.


Az ismeretség elején, amikor még nem is éreztem iránta, megnéztem a közösségi médiában, és azóta tudom, hogy a szülinapja pár hét múlva lesz. Viszont erről még nem esett szó köztünk, így ha felköszöntöm, akkor kiderül, hogy picit kémkedtem, ezért nem tudom, hogy jól esne neki, vagy elijeszteném. :"D Nagyon szeretném őt felköszönteni. Mindketten szinglik vagyunk egyébként.



2022. jún. 10. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelöld be Facebookon. Ha visszajelöl, akkor már lesz hivatkozási alapod arra, hogy ott láttad. Ha meg nem, akkor ne írj neki.
2022. jún. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon nemes gesztus, és nem gondolnám, hogy bármi kivetnivaló is lenne benne. Ha másokat nem avatsz be, akkor úgy tanácsos a felköszöntést megoldani, hogy a nyilvánosságot/publikusságot elkerülöd.

Amúgy meg nem kémkedés. A közösségi oldalakon mindenki azt mutat meg magából, amit fontosnak tart. (Nem?!) :,D

2022. jún. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Egyszerű, csak úgy hozd szóba, hogy " tényleg, neked mikor van a szülinapod?" .... onnantól már nyugodtan felköszöntheted.
2022. jún. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Köszöntsd fel mindenképpen. Nagyon jól fog neki esni.
2022. jún. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Gyűjtöm a bátorságot. :D
2022. jún. 12. 20:48
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta, nagyon aranyos vagyok. :D
2022. júl. 1. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!