Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Friss szakítás után felköszönt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss szakítás után felköszöntenétek a születésnapján?

Figyelt kérdés
2 hónapja szakítottunk az exemmel. Rövid kapcsolat volt. Amiatt lett vége, mert én bizonytalan voltam, nem úgy viselkedtem, mint kellett volna, ő pedig megunta a várakozást. Érthető, hogy befejezte. Normál hangnemben váltunk el, azóta nem beszéltünk. Holnap lesz a születésnapja, én szívem szerint felköszönteném, de nem tudom mennyire jó ötlet. Ti mit gondoltok?
2020. dec. 6. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Teljesen felesleges.
2020. dec. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges. Ha nem akarsz semmit akkor minek?
2020. dec. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Minek?

Csak újabb bonyodalom hoz vezetne. Inkább hagyd békén.

2020. dec. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy újra akarom vele kezdeni és ez egy jó alkalomnak tűnik, hogy újra beszéljünk. Persze lehet már túl van rajtam, és esetleg már van is valakije, bár nem hiszem. De a lényeg, hogy szeretném vele újra felvenni a kapcsolatot.
2020. dec. 6. 18:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér, de ne éld bele magad nagyon. Sokaknál egy lehetőség van csak, ha azt elbaltázod, akkor nincs több. De lehet, épp még mindig rád gondol, nem tudom, te ismered őt.
2020. dec. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, azért ezt gondold át. Ha eddig bizonytalan voltál annyira, hogy a lány szakított, akkor mi változott most? Megijedtél, hogy egyedül mégiscsak rosszabb? Ha újra összejöttök, akkor majd most már biztosabb leszel benne? Nem tisztességes ki-be ugrálni mások életében és újra és újra fájdalmat okozni.
2020. dec. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát mostanában elég sok pasi nyáladzik rá, de szerintem még gondol rám. Nem hiszem, hogy van bármi komoly, nem az a r*bi fajta lány, aki dobálja magát mindenkinek. Max. ismerkedik már, és szerintem ennyi.

Tudom, hogy nem tisztességes, de már bánom, hogy hülye voltam és úgy viselkedtem vele. Hiányzik, sokat gondolok rá.

2020. dec. 7. 10:48
 8/8 anonim ***** válasza:

Na írtál neki? :)

Mert szerintem ennél jobb lehetőség nincs hogy kiderítsd hogy hogy áll hozzád most. Ha örül a köszöntésednek akkor valami elindulhat még, ha meg semleges, akkor legalább tudod, hogy nincs már sajnos esélyetek.

Egyébként nekem is a napokban lesz a szülinapom és kíváncsi leszek hogy felköszönt-e az exem, mert én szeretem még, de abban nem vagyok biztos hogy ő is így érezhet még... De legalább akkor kiderül, szerintem ha nem köszönt fel az is egy biztos jel arra hogy tovább lépett, ezért nekem is tovább kell.

2020. dec. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!