Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt olyan aki szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan aki szakítás után 1.5 évvel újra össze jött az exével ?

Figyelt kérdés
Vagy tudtok ilyen sztorikat mi lett a vége neki ?
2020. dec. 5. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ismerni nem ismerek, de biztos vannak ilyenek, itt is olvasni ilyet.

Akkor működhet, ha az akkori problémák már nem állnak fenn, illetve nem bizalmi problémák miatt ért véget a kapcsolat.

Én fél év után próbálkoztam, nem ment, ismét szakítottunk néhány hónap után.

Ismét a bizalmamba fogadtam, de nem változott semmit jó irányba, csak hazudott és átvert + tett erre egy lapáttal még azzal, hogy ismerkedett is mellettem.

Ez volt a pont az I-re.

Nektek miért ért véget anno a kapcsolat? Ez nem mindegy azért.

2020. dec. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Mi 1.4 évvel utána jöttünk össze... sajnos nem tudok segíteni :(
2020. dec. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi 11 év után jöttünk össze újra, de már csak azt csináljuk együtt, ami régen is működött, a szexet. :)
2020. dec. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!